Kaçmanız gereken erkek modelleri!

Flört etmemeniz gereken erkek modelleri neler? Okuduğunuzda hak vereceksiniz.

Kaçmanız gereken erkek modelleri

1.Saygısız erkek

Her şeyin başı saygı diyoruz. Saygı olmadan sağlıklı bir ilişkinin olmadığı kanıtlanmış doğrulardandır. Karşınızdaki erkek size saygı duymuyorsa (karakteriniz, aileniz, işiniz…) bu erkek tipinden uzak durun. Bu erkek modeli size saygı duymadığı için, sizi aşağılamaya, yargılamaya ve toplum onünde sizi rencide etmeye başlar. Kaçın hanımlar kaçın! Uzun evliliklerin sırlarını anlatan evli çiftleri izlemediniz mi? Uzun evliliğimizin sırrı saygı ve sevgi diyorlar.

2. Cimri erkek

Aaa…  en tahammül edemediğim erkek modelidir. İlişkide ben ödedim, hadi sende kendininkini öde tavrı varsa eğer anında o ilişkiyi başlamadan bitirin. Günümüzde kadınlar da çalışıyor, erkekler de…

Günü gelir kadın öder, günü gelir erkek, bunun bilincinde olunmalı. Eğer erkek elini cebine atmak istemiyorsa eyvahlar olsun, o ilişkiden hayır beklemeyin!

3. Bencil erkek

Sadece kendini düşünen, karşısındaki ne düşünmüş, ne hissetmiş, önemsemeyen bu erkek modeli tam dayaklıktır. (Lafın gelişi tabi…) Empati, ilişkide çok önemli. Karşınızdaki insan siz söylemeden sizi anlıyor ve yanınızda olup size destek olmaya çalışıyorsa ona sımsıkı sarılın ve asla bırakmayın! Nesli tükenmek üzere çünkü…

4.Ukala erkek

Çok bilen insan mütevazi olur, yazın bunu bir kenara! Her şeyi biliyorum, sen kimsin, planları ben yaparım, en çok ben konuşurum, sen zaten bir şey bilmiyorsun edasında takılan erkek modelidir. Sizi konuşturmaz, lafları ağzınıza tıkar, sizi laflarıyla ezer ezer ezer… Sonra ne olur biliyor musunuz? Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna! Ben duvar mıyım hödük? Benim de ağzım var sus da iki kelam edelim!

5.Aşırı bakımlı erkek

Adı üstünde aşırı…  Her şeyin aşırısı zarar, bakımın da öyle… Saçları güzel koksun, dişi temiz olsun, kıyafeti derli toplu olsun… İsteklerimiz normal şeyler ama kararında…Takıntıları had safhada olan erkeklerden kaçın. Arkanıza da bakmayın.

- TUĞÇE TURAP -

YORUM YAP
YORUMLAR