Kemal Doğulu'nun babasıyla ilgili itirafı gündeme oturdu

Moda programlarında jüri üyeliği yapmış olan Kemal Doğulu, Armağan Çağlayan'ın YouTube programı 'Dur Bi Dinle' programının konuğu oldu. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Kemal Doğulu, babasıyla ilgili söyledikleri ile ağızları açık bıraktı.

Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında yayınlanan 'Dur Bi Dinle' adlı programının bu haftaki konuğu Kemal Doğulu, oldu. Doğulu, tüm bilinmeyenlerini anlatırken babasıyla ilgili yıllar sonra ilk kez konuştu.

İşte Kemal Doğulu'nun konuşmasından satır başları...

"AMERİKA'YA GİTSEYDİM ŞU AN SCARLETT JOHANSSON'LA KANKAYDIM"

"Çocuklara küçükken sorarlar, 'ne olmak istiyorsun? Kimi polis, kimi doktor istiyorum' der. Ben 'kuaför olacağım' derdim hep. Sonra kız kardeşim oldu, onun üzerinde geliştirdim kendimi. Amerika'ya gidecektim. Vize işlemleri sırasında vazgeçtim. İstanbul'da kaldım. Eğer babamı dinleyip Amerika'ya gitseydim şu an Scarlett Johansson'la kankaydım. İlla ben bir şey olurdum, bastırılamaz bir iç güdü var içimde. Burada olmaktan da mutluyum.

Reddimiras konusuna da açıklık getiren Doğulu, "Babam sağ olsun paranın ne demek olduğunu anlamıyordu, son dönemde. İki tane ünlü oğlu var, para geliyor bir şekilde... Anneme ve babama bizim tarafımızdan maaş bağlandı. Bu para bir süre sonra yetmemeye başlıyor, bizim bundan haberimiz yok.

"BİZE GÜVENİP HER YERE BORÇ YAPMIŞ"

Krediler alınmış etrafta borç yapılmış... Vefat edince ortaya çıkınca bizim hesaplarımız bloke edildi. Biz de reddimiras yaptık kardeşlerimle. Zaten bir mirası yoktu 'bir de borçlarını ödemeyelim' dedik. Babamın işle ilişkisi bozuk bir insandı. Bildim bileli hep geçici işlerde çalıştı, gemi işine girdi. New York'ta mülteci oldu."

"EVDE BİR BABA FİGÜRÜ YOKTU"

Doğulu, sözlerine şu şekilde devam etti: "Ben çocukken bile farkındaydım olayların. Ben, Kadir küçük yaşta çalışmaya başladık. Evde bir baba figürü yoktu, sonra ben üstlenmek zorunda kaldım. İstanbul'a geldikten sonra hepsini teker teker yanıma aldım. Benim çalışmaktan başka bir lüksüm yoktu. Hep çalışmak zorundaydım hala da çalışmak zorundayım. Sağ olsun babam sayesinde biraz azimli oldum! Para kazanma hırsım yoktu 'sadece aileme bakayım' derdindeydim. Mersin'de kimse kalmadı annem de artık İstanbul'da yaşıyor."

YORUM YAP
YORUMLAR