Kadınlar seks esnasında konuşulmasından hoşlanır mı? Ne duymak ister? İşte hepsinin cevabı

Kadınlara istediklerini verirseniz, sizi mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Nasıl mı, ayrıntılar aşağıda...

  • Kadınlar sevişirken konuşmak ister 

Kadınlar sevişirken güzel göründüğünü, güzel koktuğunu duymak ister.

Bu yüzden, ön sevişmeye başlarken kadınlarla konuşmak cinsellikte mutluluğu artıracaktır. Saçlarının harika göründüğünü, kokusuyla etkilendiğinizi hatta mastürbasyon yaparken hep onu hayal ettiğinizi söyleyin. Bazı kadınlar ilk sevişmelerde tutuk kalıp size cevap vermeye çekinebilirler ama siz devam edin, sonunda zafer sizin olacaktır. 

 

  • Kadınlar erotik öpüşmeler ister 

Kadınların zevk noktalarından biri dudaklarıdır. Sevişmeye önce dudaklardan başlamak, zevkli dakikaların garantisidir. İçinde bulunduğunuz duruma göre bazen yumuşak bazen sert hareketlerle öpüşmek, kadınları cinsel açıdan uyarır ve sevişme için hazır hale getirir. 

kadin-yuksek-topuklar

  • Kadınlar klitoral orgazm ister 

Kadınlar hakkında önemli bir sırrı açıklıyoruz: Vajinal orgazm, çoğu kadın için zordur hatta bazen partnerinin moralini bozmamak için kendini feda edip orgazm taklidi yaparlar. Maalesef bir süre sonra cinsellikte mutlu olmadığını fark edip erkekten uzaklaşırlar. Kadınlarda cinsel isteği artırmak ve kendinize bağlamak için klitoral orgazm olmasını sağlayın. Elle ve dille uyarıldığında birkaç dakika içinde orgazm olup size minnettar kalacaktır. 

  • Kadınlar uzun önsevişme ister 

Kadınların fiziksel yapısı ve yetiştiği toplumun kurallarına bağlı olarak, sevişmeye hazırlanması uzun sürebilmektedir.

Burada erkeğe büyük bir görev düşmektedir: Sabır, istek ve şefkatle uzun önsevişmelerle kadını uyarmalı ve kendini rahat hissetmesini sağlamalıdır. Saçlarına, dudaklarına, göğüslerine dokunup kadını tahrik edebilir, önsevişme süresini uzatabilirsiniz. 

  • Kadınlar geç boşalan erkek ister 

Bazı erkeklerde erken boşalma sorunu vardır. Maalesef, bu durum kadını mutsuz eder ve erkekten soğumasına sebep olur. Erken boşalma süresi için net bir rakam veremeyiz ama aktif cinsel ilişkide üç dakikanın altında boşalan erkekler, erkek boşalıyor anlamına gelir.

Tekrar yaparak, zihin gücünü kullanarak geç boşalmayı öğrenmek hem kendinize hem eşinize yapacağınız büyük bir iyiliktir. Eğer psikolojik bir sorun sebebiyle erken boşalıyorsanız, uzmandan yardım alabilirsiniz. 

  • Kadınlar bakımlı erkek ister 

Dünyanın en yakışıklı erkeği bile olsa, eğer ter kokuyorsa veya kötü ağız kokusu varsa kadınların gözünde hiçbir değeri yoktur. Nasıl ki erkekler kadınların bakımlı olmasını istiyorsa, aynı şekilde kendilerine özen göstermelidir.

Sevişmeden önce duş almak, dişleri fırçalamak, fazla kilo varsa her zaman spor yaparak ve iyi beslenerek forma girmek, parfüm veya deodorant kullanmak erkeklerin yatakta başarılı olmasını sağlar. 

YORUM YAP
YORUMLAR