İrem Sak yeni sevgilisiyle görüntülendi

Birçok başarılı projede rol almış olan güzel oyuncu İrem Sak'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı.

Yalan Dünya dizisinde hayat verdiği Tülay karakteri ile büyük beğeni toplayan İrem Sak, uzun süren yalnızlığını noktaladı. Yeni bir aşka yelken açan Sak, NBA takımlarından Philadelphia 76ers forması giyen basketbolcu Furkan Korkmaz ile birliktelik yaşamaya başladı.

Kendisinden 11 yaş küçük sevgilisi Furkan Korkmaz ile ilk kez Yeniköy'de görüntülenen İrem Sak, panikledi. Gazeteciler tarafından görüntülenen ikili, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

İrem Sak basın mensuplarının özel hayatına ilişkin sorularını yanıtsız bırakırken araçlarına binip uzaklaştı.

FURKAN KORKMAZ KİMDİR?

Furkan Korkmaz 24 Temmuz 1997 İstanbul Bakırköy'de dünyaya geldi. Basketbola okul takımında başlayan Korkmaz, sonrasında Murat Murathanoğlu'nun başkanlığını yaptığı Başkent 34 adlı basketbol kulübünde oynadı. Başkent 34'teki antrenörü Leyla Çalışkan'ın Yeşilyurt Spor Kulübü'nde görev yapmaya başlamasından sonra Korkmaz da Yeşilyurt Spor Kulübü'nde oynamaya başladı. 

2012'de Korkmaz henüz 15 yaşındayken 250.000 dolar karşılığında Anadolu Efes'e transfer oldu. 2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda ilk kez Türkiye millî basketbol takımı forması giydi ve turnuvanın en genç oyuncusu oldu.

YORUM YAP
YORUMLAR