Alişan’dan sosyal medyayı ikiye bölen açıklama!

Söylemezsem Olmaz adlı programa bağlanan şarkıcı Alişan, eşi Buse Varol ve eski dostları Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şarkıcı Alişan, Söylemezsem Olmaz adlı magazin programına telefonla bağlandı. Dört yıllık eşi Buse Varol ile olan evliliği hakkında konuşan Alişan, son zamanlarda evliliği hakkında çıkan iddialarla ilgili konuştu: 

"Mutluluk haberleri çok fazla reyting yapmaz! 'Ayrılıyorlar, boşanıyorlar' haberleri yapıyorlar o yüzden. İnanın dün sabah 20 tane boşanma haberi yapmışlar. Üçüncü çocuğu Buse istiyor. Çok fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, biraz çocuklarımızın büyüdüğünü göreyim ondan sonra."

Evliliklerinde bir sözleşme olmadığını dile getiren Alişan, şu ifadeleri kullandı:

'Bizim evliliğimizde hiç böyle bir şey olmadı. 'Onun parası, benim param' lafı olmadı. Evlilik sözleşmemiz yok. Böyle bir şey olabilir mi ya, çok saçma bir şey? Ben karımdan ya da karım da benden böyle bir beklentisi varsa böyle bir evliliğe zaten girmem.' 

'Buse ve Alişan neden kavga eder, Birbirinizi kıskanır mısınız?' sorusu sorulan Alişan, eğer Varol dizilerde yakınlaşma sahnesinde oynasa karısı olamayacağını söyledi.

KEŞKE KÜS KALMASAYDIK

Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül ile küslüklerinin sona erdiğini söyleyen Alişan: 'Kardeşimin vefatından sonra Ercan abi taziyeye gelmişti ondan sonra Özcan arayıp 'baş sağlığı' diledi. Aramızda bir sorun yoktu sadece konuşmuyorduk, görüşmüyorduk. Havalimanı dönüşü denk geldik, konuştuk. 

Mahsun abi geçen sene araba kazası yaptıktan sonra aramıştı beni abimin taziyesine de gelmişti. İnsan başına kötü bir şey geldikten sonra anlıyor küslüğün gereksiz olduğunu. 'Keşke o kadar uzun süre küs kalmasaydık' diyorum. Eskiden de öyleydi resmiyetimiz vardı her dakika her saniyemiz beraber değildi." ifadelerini kullandı.

YORUM YAP
YORUMLAR