Tuba Büyüküstün: Aday gösterilmem bu eleştirilere tokat gibi yanıt oldu

Başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren Tuba Büyüküstün, Kaan Sekban'la Alt Tarafı Bi' Talk Show programının konuğu oldu

Sefirin Kızı dizisinin ardından Netflix için hazırlanan Another Self dizisinin çekimlerini tamamlayan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, konuk olduğu Kaan Sekban'la Alt Tarafı Bi' Talk Show programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Star TV'de ekrana getirilmiş olan başrollerini İlker Aksum ile paylaştığı erken final yapan 20 Dakika dizisiyle ilgili konuşan Tuba Büyüküstün, yıllar sonra itirafta bulundu.

Büyüküstün, şunları söyledi: "20 Dakika bugüne kadar yapılmış en iyi dizilerden biriydi ama o dönem bence hak ettiği ilgiyi görmedi. 20 Dakika'da rol aldığım dönemde, 'Ne kadar kötü oyuncu olduğumla' ilgili pek çok köşe yazısı çıktı.

"BU ELEŞTİRİLERE TOKAT GİBİ YANIT OLDU"

Hatta bir ara 'Ben bu kadar kötüysem bu işi bırakayım' noktasına geldim. Sonrasında ise 20 Dakika dizisindeki performansımla 42. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterilmem bu eleştirilere tokat gibi yanıt oldu"

YORUM YAP
YORUMLAR