Flash TV'nin sahibi enfeksiyon sebebiyle hastanede hayatını kaybetti

3 ay önce Flash TV'yi yeniden yayına başlatan Ömer Göktuğ 69 yaşındaydı. Göktuğ'un vefatıyla ilgili sabah ilk bilgi 'Korona'ya bağlı ölüm' olarak geldi. Ancak çok yakınları Bilal Özcan'ı arayarak, gerçek sebebi açıkladı.

-Özel Haber- 

Türkiye'nin ilk özel televizyon kanallarından biri olan Flash TV'nin patronu Ömer Göktuğ hayatını kaybetti. Göktuğ Okan Üniversitesi Hastanesi yoğun bakımında 'Sinüse bağlı enfeksiyon komplikasyonu'ndan tedavi görüyordu.
Ömer Göktuğ evli ve iki kız babasıydı.
 Flash TV’yi 1992 yılında kuran iş insanı Ömer Ziya Göktuğ, tekstil ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteriyordu.

Ömer Göktuğ 1953 doğumlu, evli ve iki kiz babasıydı...

FLASH TV NEDEN KAPANDI, NE ZAMAN AÇILDI?
1953 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.
Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı.
Öğrencilik hayatında ticaretle uğraşmaya başladı. 1979 yılında Bursa'da Bursanteks firmasını kurarak tekstil sektörüne girdi.


1982 yılında Bursa merkezli Göktuğ Brode, 1989 yılında da Göktuğ Tekstil A.Ş. firmalarını kurarak tekstil yatırımlarını sürdürdü.
1990 yılında Göktuğ İnşaat şirketini kurarak arazi derleme, proje geliştirme faaliyetlerinde bulundu. Bursa'nın ilk gökdelenlerinden biri olan Tower Plaza'yı inşa etti

1992 yılında Göktuğ Medya ve Haber Ajansı bünyesinde Türkiye'nin ilk özel televizyon kanallarından biri olan Flash TV'yi kurdu. Bursa merkezli olarak yayına başlayan Flash TV, daha sonra İstanbul'a taşındı.
2019’da Ömer beyin kararı ile kapatılan Flash TV üç ay önce yeniden yayına başlamıştı.

- Değerli işadamı, medya patronu Ömer Göktuğ'a ailesinden rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dilerim...

YORUM YAP
YORUMLAR