Şeyma Subaşı’dan eski sevgilisine göndermeli paylaşım!

Mohammed Alsaloussi, geçtiğimiz günlerde yaptığı 'Şeyma'ya verdiğim kredi kartının ekstresine kadar her şey ortada' açıklaması ile dikkatleri üzerine çekerken eski aşkı Şeyma Subaşı'ndan cevap gecikmedi.

Evlilik hazırlığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrılmasıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, adından söz ettirmeye devam ediyor. Mısırlı Mohammed Alsaloussi, verdiği bir röportajda eski sevgilisi hakkında 'Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp, 'Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı' diyecek tek bir insan yok.

Bu nedenle çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim.

'ŞEYMA'NIN HER AY NE KADAR HARCADIĞINI ONDAN ÖĞRENEBİLİRSİN'

Mustafa'ya her şeyin, tüm takıların, harcamaların faturasını yolladım. Benim banka hesabımdan, Şeyma'ya verdiğim kredi kartının ekstresine kadar her şey onda. Şeyma'nın her ay ne kadar harcadığını ondan öğrenebilirsin.' demişti.

ESKİ SEVGİLİSİNE GÖNDERME

Eski sevgilisinin açıklamalarının ardından Şeyma Subaşı'ndan cevap geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Subaşı, şu ifadeleri kullandı:

'ETRAFINIZDA OLUP BİTENLERİN SİZİ ÜZMESİNE İZİN VERMEYİN'

'Korkuyu bırakın ve istediğiniz her şeyin peşinden gidin. Yeniden düşmekten, yeniden sevmekten, yeniden hayal kurmaktan korkma. Kanatlarla doğdun. Sadece nasıl uçulacağını hatırlaman gerekiyor. İçgüdülerinize güvenin ve kendinize inanın tüm hayallerinizi gerçekleştirme yeteneğine sahipsiniz.
 

Etrafınızda olup bitenlerin sizi üzmesine izin vermeyin. Macerayı kovalayın, bilinmeyeni kucaklayın ve sizi özgür kılan şeyin peşinden gidin. Kendi sihrini saklamayı bırak cesur ol ve şiddetli ol. Seni neyin aydınlattığını ve neyin seni kaldırdığını bul. Kanatlarını bul, uçmayı denemeden ne kadar ileri gidebileceğini asla bilemezsin'

YORUM YAP
YORUMLAR