Yeliz Yeşilmen Seyhan Soylu'nun programında ekranlara dönüyor

Ünlüler dünyasının sevilen ismi Yeliz Yeşilmen, Seyhan Soylu'nun Flash TV'de büyük bir ilgiyle izlenen 'Al Sana Haber' programının kadrosuna transfer oldu.

Yeliz Yeşilmen televizyon izleyicilerinin tanıdığı ve beğendiği, sevdiği bir isim. Artık Flash TV'deki AL SANA HABER programının kadrosuna transfer oldu.

Flash Tv’ de hafta içi her gün saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında canlı olarak yayınlanan ve yayınlandığı günden beri gündemden düşmeyen olaylara imza atan, “Seyhan Soylu ile AL SANA HABER”, farklı kimliklerden oluşan ünlü yorumcuları kadrosuna dahil etmeye devam ediyor. 

“AL SANA HABER” Programa başladığında Nihat Doğan, Ebru Polat, Tuğba Ekinci ve Bahar Candan’ı yorumcu olarak seyirci ile buluşturdu. 2. Hafta programa ünlü magazin gazetecileri Nurettin Soydan, Nurcan Sabur, Bilal Özcan, Erol Köse ve Özlem Uçar’ı dahil etti.

Seyhan Soylu, “Biz, AL SANA HABER’ de salt magazin yapmıyoruz. Biz Z kuşağı için Olacak O kadar TV’nin yeni versiyonuyuz. Her hafta olduğu gibi büyüyor, daha renkli ve eğlenceli bir program haline geliyoruz. Bu haftada yeni bir ünlü simayı kadromuza dahil ettik. 

Adını Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programı ile duyuran Yeliz Yeşilmen’ i programın yorumcu kadrosuna dahil etmek için el sıkıştık ve Yeliz Yeşilmen artık 'AL SANA HABER’ de yorumcu olarak seyirciyle buluşuyor.”dedi.

YELİZ YEŞİLMEN OYUNCU, TELEVİZYONCU VE BAŞARILI BİR INFLUANCER

Yeliz Yeşilmen, 17 Aralık 1978, Adana doğumludur. Model, oyuncu, influencer, sunucu ve şarkıcıdır.

Tv hayatına ilk olarak Kral TV’ de VJ’lik yaparak adım atan Yeliz Yeşilmen, Çarkıfelek ile adını duyurmuştur. Daha sonra rol aldığı Aşkım - Aşkım dizisiyle ünlendi. Ayrıca Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye'de (2007) ve Dansöz (2001) adlı filmlerde rol aldı.

Al Sana Haber programının kadrosunda başarılı şarkıcı ve yorumcu Ebru Polat, sevilen isim Bahar Candan'ın yanısıra deneyimli magazin gazetecileri Nurettin Soydan, Nurcan Sabur ve Bilal Özcan da bulunuyor. Programın moderatörü herkesin yakından tanıdığı Seyhan Soylu. 

Oyuncu, televizyoncu ve influencer Yeliz Yeşilmen de Al Sana Haber programının kadrosuna dahil oldu...

Amerikan yapımı realite şovu The Simple Life'ın, Türk versiyonu olan Her Şey Yolunda adlı televizyon programında rol aldı. Ayrıca 2004 yılında, TAT BENİ isimli bir albüm çıkarmıştır. 

İlk albümün ardından 2006 da ELEMTERE FİŞ ve 2009 da Fıstık Çıkı - Çıkı albümlerini çıkardı. 

2010 yılında Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturmuş ve bu evlilikten de 2 tane çocukları olmuştur.  

Yeşilmen, evlendikten sonra ekranlara ara vermiş olsa da sosyal medyayı aktif olarak kullanıp, sevenleri için sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Sevilen bir influencer olan Yeşilmen geçtiğimiz aylarda eşinden boşanarak hayatına iki çocuğuyla yeni bir yön verdi.

Yeliz Yeşilmen uzun bir aradan sonra ekranlara “Seyhan SOYLU ile ALSANA HABER” ile bomba gibi dönüyor.

YORUM YAP
YORUMLAR