Seyhan Soylu, Sevda Demirel'e kurulan o komployu açık açık anlattı

Flash Tv’ deki olaylı program “SEYHAN SOYLU ile AL SANA HABER” her gün zirvede. Programda şarkıcı ve oyuncu Sevda Demirel'e kurulan komplo masaya yatırıldı.

SEVDA DEMİREL: ‘’DORUKTAN ÇOCUĞUM OLSUN İSTERDİM’’ 

Moderatörlüğünü Seyhan Soylu’ nun yaptığı program hafta içi her gün saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında canlı olarak yayınlanıyor. Program her gün değişen yorumcularıyla ve sürpriz konuklarıyla gündeme bomba haberler bırakmaya devam ediyor.

Bugün programın sürpriz konuğu bir dönem sansasyonel olaylarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı ve oyuncu Sevda Demirel’di.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Cem Davran ile yapılan bir röportajda, yıllar önce ekranlarda Sevda Demirel’in Hande Ataizi’ ne tokat atma olayı tekrar sorulmuş ve Cem Davran programın bant olduğunu ve kanal isteseydi yayınlamazdı ama reyting uğruna yayınladılar açıklamasında bulunmuştu.

SEYHAN SOYLU, KURULAN KOMPLOYU ANLATTI

AL SANA HABER” de bu röportaj ve görüntüler gündeme gelince Seyhan Soylu hemen yayında Sevda Demirel’ i arayarak yayına davet etti. “AL SANA HABER” in son konuğu Sevda Demirel’di ve 20 yıl önce atılan o tokadın perde arkasını anlattı. 

Sevda Demirel; “Yıllar önce talihsiz, vahim bir olay yaşadım. 17 – 18 yaşlarındaydım. Çok da genç ve tecrübesizdim. Bana bir komplo kuruldu.

Ben bir restorana çağrıldım iş görüşmesi için. Gittikten 5 dakika sonra polisler geldi ve gözaltına aldılar beni. Tabi sonra gerçekler anlaşıldı ve dönemin İstanbul Emniyet Müdürü bizzat çıkıp televizyonda suçsuz olduğumu söyleyip beni akladı.

O TV programında sen bana nasıl ithamda bulunursun? Beni koskoca Emniyet Müdürü aklamışken Hande Ataizi kim?

Ben talihsiz olayı yaşadıktan sonra program program gezmişim ağlamışım başıma gelenleri anlatmışım. Hande’nin programına gidiyorum, aklandığım bir konuyu açıp beni kışkırtıyorsun” yorumunda bulundu.

Magazinin Kara Kutusu Seyhan Soylu ise olayın bilinmeyen tarafını anlatarak şunları söyledi:

Rahmetli Savaş Ay ile konuştum o dönem. İyi dostumdu, o bana anlattı. Kıza komplo kurmuşlar, operasyon yapılmış. Dönemin Emniyet Müdürü telefona bağlanıp “Sevda Demirel suçsuzdur. Aklanmıştır. Ve olaya karışan polisler hakkında da soruşturma açılıp işlem başlatılmıştır.” dedi ama bunu yaptıran şahıs tutuksuz yargılandı ve aftan yararlanarak hapis yatmadı.

Ama bu olayda siciline işlediği için adam rütbe alamadı. Bombayı da buradan ben patlatayım o dönem Sevda’ ya aşık biri vardı ve çok önemli biriydi. İsmini vermeyeceğim. Dönemin İstanbul Vali yardımcısıdır bu komployu yaptıran oymuş.

Sırf Sevda ile birlikte olamadığı için operasyon yaptırmıştır.” açıklaması yine bomba etkisi yarattı gündemde.

SEVDA DEMİREL, DORUK DOĞRUSÖZ'E AŞIK MIYDI?

Açıklamalar devam ederken herkesin merak ettiği bir soru Ebru Polat’tan geldi: “Bir sevgilin vardı bir dönem cinsiyet değiştiren, Doruk Doğrusöz. Doruğa aşık mıydın? Neden bitti? Hakkında bu ilişkinden dolayı eşcinsel iddiaları da çıktı?” dedi.

Sevda Demirel ise;” Öncelikle aşk benim için Allah’a olan aşktır. Başka aşk yoktur. Ve seviyordum evet. Ben erkeklerden hoşlanıyorum, eşcinsel değilim. Doruk’u tanıdığımda erkekti. Ne önceki halini bilirim ne de açıp videolarını izledim.

Sevda Demirel, Hande Ataizi yıllardır konuşulan o programda bir arada görülüyor...

Her şey belden aşağısı değildir. Çocuk da isterdim ama artık yaşım itibariyle doğurganlığım azaldığı için belki evlat edinirim.

Bu ilişkimize annem de onay verdi. Doruğu çok severdi. Ancak, Doruk bir takım hormon ilaçları aldığından dolayı bu onda asabiyet yapıyordu fazlasıyla. Birbirimizi yıpratmamak adına da ilişkimizi sonlandırdık. Görüşmüyoruz.

Bu ilişkimden dolayı bana eşcinsel dediler ama ben değilim. Maalesef Gökhan Çıra ile de aynı kaderi paylaşıyorum. Selin Ciğerci de çok güzel bir kadın. Gökhan da bir kadınla evlendi ama ona da hala eşcinsel diyorlar.” 

YORUM YAP
YORUMLAR