“ŞEBNEM FERAH’LA DÜET YAPMAYI İSTİYORUM!”

GÜZEL GEÇEN BİR TATİL DÖNEMİNDEN SONRA YENİ ALBÜM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIĞININ MÜJDESİNİ VEREN SİBEL CAN, SAMİMİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

Ünlü sanatçı Sibel Can, samimi açıklamalarda bulundu.  Güzel geçen bir tatil döneminden sonra yeni albüm çalışmalarına başladığının müjdesini veren Can, “Aralık veya Ocak ayı gibi yeni albümüm piyasaya çıkacak. Çok değerli besteci arkadaşlarım benim için en güzel bestelerini ayırdılar. Bunların başında sevgili Tarkan,Sezen Aksu, Kenan Doğulu ve Soner Sarıkabadayı gibi isimler yer alıyor.Sürpriz isimlerde var; ilk defa çalışacağım o isimlerle. Türkiye’deki en değerli isimler bana beste veriyorlar… Sesime, yorumuma çok güvendikleri ve benim şarkı söylemeyi çok sevdiğimi bildikleri için en güzel bestelerini bana veriyorlar sanırım…”diyerek açıkladı.

Rock tarzında da söyleyebileceğini belirten ünlü sanatçı, “Bir gün tek hayalim Şebnem Ferah’la düet yapmak. Çok arzu ederim onunla şarkı söylemeyi, onun hayranıyım. Bir proje albümü de olsa onunla düet yapmak isterim.”dedi.

 ŞARKIYI YARIDA KESER AĞLARIM!

 Duygusal şarkıları söylerken etkilendiğini ifade eden Can,  şöyle konuştu:

“Bazen stüdyoda ağlayarak yarıda kestiğim şarkılar olmuştur, “Bir saat ara verelim” diye. Ancak toparlayabiliyorum kendimi. Çok etkileniyorum her şeyden,sözlerden…Dediğim gibi Tarkan’la ve Sezen Aksu’yla çalışmak harika. Düşünüyorum şarkılarında anlattıkları şeyleri gerçekten yaşamışlar mı diye ve çok etkileniyorum.Bu da sensime yansıyor doğal olarak; insanlarda etkileniyor sanırım…”

YORUM YAP
YORUMLAR