Özlemiştik... Nihat Doğan Flaş TV ile anlaştı, çok yakında ekranda

Sevilen şarkıcı ve televizyon yorumcusu Nihat Doğan ekranlardan uzak kalmıştı. Nihat Doğan sözleşme imzaladı ve iddialı açıklamalarla geri dönüyor.

Nihat Doğan, 'Al Sana Haber' program formatının sahibi, Televizyoncu ve Gazeteci Seyhan Soylu ile sözleşme imzalayarak yeni programı için el sıkıştı...

Flash TV Haber kanalı olunca tüm medyanın gözü kanalda oldu.  Eski içeriğinin unutulması için 2 yıl yayın hayatına ara veren televizyon kanalı 11 Ekim’de yeni tarzı ile yayın hayatına başladı.

Hakan Aygün yeni tarzın mimarı, Halk TV’den sonra şimdide Flash TV Genel Yayın Müdürü oldu.

Aygün’ün yardımcılığına entertainment programların önemli yapımcısı gazeteci Savaş Kalafat olunca kadro bir anda farklı reyting uzmanlarından oluşmaya başladı. 

Can Ataklı, Orhan Uğuroğlu, Nazif Okumuş, Serhat Ulueren, Akif Beki, Atilla Taş, Seda Akgül, Fehmi Koru, Çağlar Cilara gibi başarılı haberciyi kadrosuna katan kanal, şimdi de öğlen kuşağında yayınlanan magazin ve aktüel programlarına fark atmak için yeni bir program için düğmeye bastı.

“ AL SANA HABER ADLI ” 5 KİŞİLİK KADROSUNUN 2. İSMİ BELLİ OLDU.

Geçtiğimiz günlerde “AL SANA HABER” isimli program için kanal yönetimi için farklı bir format arayışına girdi. 

Cannes’te Dünya çapında TV Format ödülü alan Seyhan Soylu ile el sıkışıldı. 

Hafta içi her gün 14.00 ile 17.00 saatlerinde arasında canlı olarak yayınlanacak program için 2 Kadın,  2 Erkek, 1’de sürpriz star isim düşünüldü.. 

Bu isimler stratejik bir oyun ile Kadroya dahil edilmekte... 

Programda yok, yok, Haber, Magazin, Aktüelite, Hava Durumu, Sokak röportajları ve tüm Tv kanallarındaki programların medya arkası.. ve ”AL SANA HABER” geliyor.

“ASKER KAÇAKLARI MİLLİYETÇİLİK NARASI ATMASIN”

Geçtiğimiz günlerde programın ilk kadın sunucusu Tuğba Ekinci olmuştu. 

Programın ilk erkek sunucusu da belli oldu. Çarpıcı tespitleri ile de  adından sıkça bahsettiren Nihat Doğan oldu.. 2 yıldır ekranlara ara veren Doğan eski programının yayın saatinde, “AL SANA HABER” ile ekranlara dönüyor. 

Doğan, “Kendimi tekrar etmek istemediğim için uzun süredir gelen teklifleri kabul etmedim. Gündüz kuşağında alışa gelmemiş bir program ile izleyici ile buluşuyoruz.

Kadroda 5 ünlü isim var. 2. İsim ben oldum. Diğer kişiler henüz belli değil. Birkaç güne kamuoyunla paylaşılacak.

"BAZILARINI UTANDIRMAYA GELİYORUM"

Biz ekranlarda doğru neyse onu konuşacağız. Bazıları gibi asker kaçağı olup ekrandan milliyetçilik naraları atanlar artık susacak. 

Kendi geçmişine bakmadan ahkam kesenler artık lafını bilecek. Bu lafımın kimlere olduğunu herkes çok iyi anladı.

Şimdiden bazıları korkudan titremeye başladı. Merak etmesinler hesaplaşmaya değil, bazılarını utandırmaya geliyorum. Bu programla beraber herkes eteğindeki taşı dökecek. Namusu maaşı kadar olanlarda artık susacak’’ diye konuştu.

YORUM YAP
YORUMLAR