Ölümden dönen Acun, tüm ailesini trafik kazalarında kaybetti

Son odel Ferrari marka arabasıyla hız yaparken arka lastiğinin patlaması sonucu kaza geçirip ölümden dönen Acun Ilıcalı'nın ilginç hayatı, trafik kazalarıyla örülmüş acılarla dolu...

Acun Ilıcalı'nın Ferrari'si parçalandı, burnu dahi kanamadı! TIKLAYIN

Geçirdiği kaza sonucu Acun Ilıcalı'nın kullandığı Ferrari'nin italia 458 model araba pert oldu, kullanılamaz hale geldi. Ünlü sunucu, kabini çok iyi korunan bu çok pahalı araçtan yara almadan çıktı...

"En güzel şey sevişmek" diyen Bennu Gerede Acun'a yalvarmıştı. TIKLAYIN!

Acun, trafik kazasında önce babaanne ve dedesini, 4 yıl sonra da anne ve babasını kaybetti. Yine tam 4 yıl sonra, başka bir trafik kazasında bu kez kendisi mutlak bir ölümden döndü.

Acun Ilıcalı, ailesinin peşini bırakmayan bu akıl almaz kaderi 12 yıl önce şöyle anlatmıştı.

“19 Yaşında Evlendim”

“Çok sevdiğim babaanne ve dedemi trafik kazasında yitirdim. Karşıdan karşıya geçiyorlardı. Bir arabanın altında kaldılar.

Bu olaydan 4 yıl sonra aynı korkunç kader bu kez anne-babamı buldu.

Ben 19 yaşında evlendim. Bir kızım oldu. Kızım henüz 10 aylıktı. Annem ve babamla Bodrum'a tatile gidecektik. Benim son anda işim çıktı, "Siz gidin daha sonra geleceğim" dedim. 

Acun Ilıcalı ilk eşiyle...

Kızım Banu da onların yanındaydı. Balıkesir'i geçmişler. Babam sakin sakin konvoyu sollarken, bir anda karşısına 180'le gelen bir araç çıkmış ve kafa kafaya çarpışmışlar. Annemle babam orada rahmetli olmuş. Kızım çok ağır yaralanmış.

“Annem Ölmüştür”

Balıkesir Devlet Hastanesi'ne gittim. Bir adam duruyor. Adamın yanına gittim. Annemi sordum. 'İlknur Ilıcalı ile görüşmek istiyorum' dedim. Adam bir deftere baktı ve sayfayı çevirdi "Ölmüştür" dedi. 'Ergün Ilıcalı ile görüşmek istiyorum' dedim. "Ölmüştür" dedi. Ben şoktayım ve kızım Banu'yu soramıyorum. Sadece vücudunda 18 kırık vardı. Düşünün o zaman henüz 10 aylıktı..

“Kızım Mucize Çocuk”

Dünyada, bundan daha büyük bir acı olamaz herhalde. Öyle bir acıydı ki, kızımın yaşamasına sevinememiştim bile. Banu'nun o kazadan sağ çıkması gerçekten mucizeydi. Ben o yüzden kızıma "mucize çocuk" derim. Yaşadığı bunalım sonucunda eşim Seda'dan ayrıldım.

“Kolumda 36 Dikiş Var”

Ailemi trafik kazasında kaybedip, sonrasında ilk eşimden boşanınca ben de ipler tamamen koptu. Herkesin bir gün öleceğini, hayatın anlamsız olduğunu düşünerek ölümden hiç korkmadan yaşamaya başladım. 

Acun Ilıcalı'nın ailesi...

Gidip motosiklet aldım. Sonra büyük bir kaza geçirdim. Bir araba soldan gelip çarptı. Arkamda da yakın arkadaşım vardı. O da o kazada vefat etti. Benim ise sol kolum kırıldı. 2 ay hastanede yattım. 36 dikişli bir ameliyat geçirdim ve koluma platin takıldı. Yani ben de mucize eseri yaşıyorum."

Ünlü televizyoncu 9 yıl önce Bodrum’da tekneyle arkadaşlarıyla gezerken denizde kaza geçirmiş ve büyük bir dalganın çarpması sonucu arkadaşlarıyla batma tehlikesi yaşamıştı. Olaydan sonra yazılı açıklama yapan Ilıcalı, “Önemli bir şey yok, ufak sıyrıklarla atlattık” demişti.

YORUM YAP
YORUMLAR