İşte fotoğraflar; Tuğba Altıntop’un başına gelen şok olay!

Şarkıcı Tuğba Altıntop, temizleme çubuğunu kulağında unutunca olanlar oldu, şarkıcının kucağına zeytinyağı dökmesi de son anda önlendi.

Fotoğraf: Bilal Özcan Medya - Özel

Tuğba Altıntop'un kulağında unuttuğu kulak çubuğunun, sağ kulağına verdiği büyük zarar, acil olarak kaldırıldığı hastanede doktorun kontrolünde böyle görüntülendi. 

Estetikli haliyle gündem olan Tuğba Altıntop, temizleme çubuğunu kulağında unutunca hastanelik oldu. Sağ kulak zarının patladığı tespit edilen Altıntop, ameliyat oldu.

Fotoğraf: Bilal Özcan Medya - Özel

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

Rafet El Roman'ın olaylı bir şekilde boşandığı Tuğba Altıntop'un yarı yarıya duyma kaybı yaşadığı öğrenildi.

Şarkıcının meslek hayatı da tehlikeye düştü.

Kulağında hasar oluşan şarkıcının hastaneye kaldırılmadan önce, "iyi gelir" düşüncesiyle kulağına zeytinyağı dökmek istediği ve bu durumun yanındakiler tarafından son anda engellendiği öğrenildi.

Tuğba Altıntop'un ameliyatkının bir saat sürdüğü ve iyi geçtiği belirtildi.

Fotoğraf: Bilal Özcan Medya - Özel

Ekran Alıntısı

PAYLAŞIMLARI GÜNDEM OLUYOR

Tuğba Altıntop, sosyal medya paylaşımlarıyla sosyal medyada sık sık gündem oluyor. Altıntop, yıllar önce geçirdiği talihsiz kaza sonrası bir dizi estetik operasyon geçirmişti.

Rafet El Roman'ın eski eşi ve kızları Su El Roman ve Şevval El Roman'ın annesi eski manken Tuğba Altıntop bir süredir müzikle ilgileniyor. Uzun bir aradan sonra hayranlarının karşına çıkan Altıntop, değişimiyle de ilgi odağı oldu.

YORUM YAP
YORUMLAR