Engin Altan Düzyatan'ın bu halinden eser kalmadı!

Son olarak Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi ile izleyici karşısına çıkan Engin Altan Düzyatan'ın son halini görenlerin ağzı açık kaldı.

Uzun süredir ekranlarda olmayan Elçin Sangu ile başrollerini paylaşacağı Çöp Adam dizisinde rol alacak olan yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan, değişimi ile herkesi şaşkına çevirdi. Engin Altan Düzyatan'ın son hali sosyal medyanın diline düştü.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN DOLGU VE BURUN ESTETİĞİ YAPTIRDI İDDİASI

Yakışıklı oyuncunun dolgu ve burun estetiği yaptırdığı iddia edildi. Yüzündeki şişlikler nedeniyle tüm dikkatleri üzerine çeken Düzyatan, Ali Kırca'ya benzetildi.

İşte Engin Altan Düzyatan'ın son hali;

ENGİN ALTAN DÜZYATAN KİMDİR?

Engin Altan Düzyatan, 26 Temmuz, 1979 İzmir doğumlu, Türk oyuncu ve sunucudur. Büyük dedeleri Yugoslavya Türklerinden olan Engin Altan Düzyatan, 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne girdi. 2001 yılında mezun olduktan sonra İstanbul'a oyunculuk için geldiği yıllarda Kenter ve DOT Tiyatrosu'nda görev almış, ayrıca Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda bir oyun yönetmiştir. Hazal Kaya ve Naz Elmas ile birlikte Beymen Club'ın 2010 koleksiyonu çekimlerinde yer almıştır.

Düzyatan, Yeditepe İstanbul, Koçum Benim, Bir Bulut Olsam, Kapalıçarşı, Son, Yol Ayrımı, Cinayet gibi televizyon dizilerinin yanı sıra Cennet, Romantik Komedi 1 ve Romantik Komedi 2, Bir Avuç Deniz, New York'ta 5 Minare, Anadolu Kartalları, Bu İşte Bir Yalnızlık Var gibi birçok yapımda yer alan sanatçı Ayrıca 1 Milyon Canlı Para isimli yarışma programının sunuculuğunu yapmıştır. 2012 yılında Los Angeles Movie Awards'da Bir Avuç Deniz filmindeki performansı ile "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanmıştır. Halen TRT 1'de yayınlanmakta olan Diriliş: Ertuğrul adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer almaktadır. 2014 yılında Neslişah Alkoçlar ile evlenmiş olup Emir Aras adında bir çocuk babasıdır.

YORUM YAP
YORUMLAR