Arka Sokaklar’da kahreden ayrılık! Bir dönem sona erdi

Final iddiaları gündeme gelen Arka Sokaklar dizisinden herkesi şaşırtan bir ayrılık haberi geldi.

Fenomen dizi Arka Sokaklar her hafta cuma akşamları ekrana geliyordu. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir süredir yeni bölümleri izleyici karşısına çıkmayan diziden kahreden ayrılık haberi geldi.


arka-sokaklar-final
Birsen Altuntaş'ın haberine göre, final iddiaları gündemde olan Arka Sokaklar’a Rıza baba karakterine hayat veren Zafer Ergin veda etti.


arkaaa
Zafer Ergin, Netflix ekranlarında yayınlanan Kuş Uçuşu dizisinde de konuk olmuştu. Rıza Baba karakterine hayat veren Ergin, 17 yıl rol aldığı “Arka Sokaklar” dizisiyle yaptığı sözleşmeyi de feshetti ve yeni gelecek projeleri değerlendirme kararı aldı.
arka-sokaklar
Erler Film’in yapımcılığını üstlendiği fenomen diziye Türker İnanoğlu’nun sağlık problemleri nedeniyle 45 gün ara verildiği açıklanmış, fakat daha sonra bu ara uzamıştı.
zafer
30 Ağustos 1942 yılında Ankara’da dünyaya gelen Zafer Ergin, 17 yıldır Arka Sokaklar dizisi oyuncuları arasında bulunuyordu. Ergin, Melek Baykal'la 1975 senesinde evlenip dört yıl sonra boşanmıştır. 1987 yılında ise yine kendisi gibi oyuncu olan Binnaz Ergin ile evlenmiştir.
zaferr

YORUM YAP
YORUMLAR