Cinsellikte tecrübeli erkek kendini nasıl belli eder?

Cinsellik konusunda uzman olan bir erkek, kadın için büyük şanstır. Her ne kadar sevdiğiniz erkeğin başka kadınlarla sevişmiş olması can sıkıcı olsa da, eski ilişkilerinde kazandığı deneyim, sizi yatakta tatmin etmesi için önemlidir.

Bu sorunun cevabını sevişmeden öğrenmek pek mümkün değildir ama, o erkeğe ait bazı özellikler yatak tecrübesi hakkında önemli ipuçları verir.

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

'Bir erkeğin yatakta başarılı veya sekte tecrübeli olduğu nasıl anlaşılır?' Sorusuna, peşinen her erkeği aynı kategoriye koymamakla birlikte şu cevaplar verilebilir;

Yatakta iyi olan erkek sakin ve serinkanlıdır

Aşırı heyecanlanan,panik yapan, eli ayağına dolaşan,sabırsız ve aceleci erkeklerin önemli bir kısmı erken boşalma sorunu yaşarlar.Hayatı acelece ve sabırsız yaşamanın bir takım psikolojik alt nedenleri vardır. Bu nedenler,erkeğin yatakta da bir an önce sonuca gitme isteğini tetikler.

Sakin,panik yapmayan,anın tadını çıkaran, yavaş yemek yiyen erkekler genellikle ön sevişme ve boşalmanın kontrolü alanlarında başarılıdırlar.

Sekste başarılı erkek göz teması kurar

Karşısındaki kadınla veya kızla konuşurken gözlerinin içine bakan,onu dinlerken sorular soran ve göz kontağını kesmeyen erkeğin özgüveni yüksektir. Kadınlar konusunda özgüveni yüksek olan, utanıp sıkılmayan erkeğin doğal olarak cinsel deneyimi de yüksek olabilir.

Sekste tecrübeli erkek abartmayı sevmez

Mütevazilik genellikle ustalığın yansımasıdır. Sürekli abartarak konuşan, gereksiz mimik ve el kol hareketleri ile inandırıcılığını artırmaya çalışan, herkesi ikna etmeyi amaç edinen erkek tipi,genellikle yatakta başarısızdır.

Kendini olduğu gibi ifade edebilen,başarıları konuşulurken utanan, yaptığı iyi ve güzel şeyleri abartma ve anlatma gereği duymayan erkekler yatakta da rahattırlar .Rahat olmak ise bir erkeğin cinsel yeterliliğini belirleyen en önemli faktördür.

Sekste tecrübeli erkek gereksiz yere seksten söz etmez

İyi sevişen bir erkek yaptığı seksi asla sohbet konusu yapmaz. Hatta böyle sohbetlerden de hoşlanmaz. O lafla değil icraatla kendini zaten kanıtlamıştır ve cinselliğin sohbeti ona saçma gelir. Ama cinsellik konusunda görüşüne başvurulduğunda herkesi şaşırtacak derinlikte bilgi verir.

YORUM YAP
YORUMLAR