Burcu Kara taburcu edildi: İşte şimdi iyileştim

Ünlü oyuncu Burcu Kara geçtiğimiz gün sosyal medyadan ameliyat olduğunu açıkladı.

Ameliyat olan Burcu Kara, sosyal medya hesabından şu açıklamada bulunmuştu:

"Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee; hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum dün.

Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara'ya geldik ve Hakan hocayı bulduk. Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim."

BURCU KARA TABURCU EDİLDİ

Geçirdiği ameliyat sürecinin ardından taburcu edilen Burcu Kara, evine gitti. Oğluna sarıldığı kareleri sosyal medya hesabından yayınlayan Kara, "Hep bu anları hayal ettim. Şimdi iyileştim işte." yazdı. Ünlü oyuncunun paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü.

YORUM YAP
YORUMLAR