Yalı Çapkını'nın Esme'si Sezin Bozacı'yı bir de Instagram'da görün... Bambaşka biri

Yalı Çapkını dizisinde hayat verdiği 'Esme' karakteri ile adından söz ettiren Sezin Bozacı, Instagram hesabını aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrollerinde yer aldığı Yalı Çapkını dizisi izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Star TV'de ekrana getirilen her bölümüyle reyting rekorları kırmaya devam Yalı Çapkını dizisinde son dönemde değişim yaşayan Esme karakterini canlandıran Sezin Bozacı ise adından söz ettirmeyi başardı.

Seyran'ın annesini canlandıran Esme, son bölümde eşi Kazım ile baş başa zaman geçirmek için makyaj yaparak elbise giydi. Tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Sezin Bozacı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettirdi.

SEZİN BOZACI KİMDİR?

Sezin Bozacı, 5 Aralık 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İ.T.Ü Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra 2008 yılında Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümü'nde yüksek lisans yaptı. Kameralar karşısına ilk kez 2012 yılında yayınlanan Oyuncu adlı sinema filmi ile geçti. Şeref Meselesi, Şimdiki Zaman, Babam ve Ailesi dizileri ile Şimdiki Zaman, Oyuncu, Anons gibi sinema filmlerinde rol alan Sezin Bozacı, Aşk Ağlatır dizisinin ardından şimdilerde Yalı Çapkını'nda rol alıyor.

İşte Sezin Bozacı'nın Instagram paylaşımları...

YORUM YAP
YORUMLAR