Turabi başarıya doymuyor! Sevindiren haber geldi!

Survivor'da iki kez, The Challenge'da bir kez şampiyonluğu bulunan Turabi yeniden maceraya atılıyor. Son olarak 750 bin dolar kazanan Turabi, ABD'nin en çok izlenen yarışma programı The Challenge'a bir kez daha şampiyonluk hedefiyle katılacak.

Survivor'da iki kez birinci olan ABD'de ise The Challenge'da büyük ödülü kazanan Turabi bir zafer daha kazanmak istiyor. Turabi, 'dünyanın en zor yarışması' olarak tanımlanan The Challenge'a ikinci kez katılacağını duyurdu.

Daha önce The Challenge'da 750 bin dolar ödül (Yaklaşık 5 milyon TL) kazanan Turabi, rakiplerine “Korkak tavuk” ve “Sahte şampiyon” göndermelerinde de bulundu.

Turbo Turabi'nin büyük başarısı! TIKLAYIN

Daha önce The Challenge'da şampiyon olan Turabi, "Türk olmak zordur, dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha da zordur. Çünkü Türk’le savaşırsın. Birçok ülkelerin yarıştığı dünyalar savaşında Türkiye adına savaşı ben kazandım ve şampiyon oldum" ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü yarışmacı Benimle Dans Eder misin?, Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor yarışmalarıyla adını geniş kitlelere duyurmuştu.

YORUM YAP
YORUMLAR