Tozkoparan'ın yıldızı Burcu Altın setlere döndü!

Son olarak TRT1'de ekrana getirilen Tozkoparan dizisinde rol almış olan Burcu Altın'ın hayranlarını sevindirecek haber geldi.

Birçok başarılı projede rol almış olan ünlü oyuncu Burcu Altın, son olarak Tozkoparan dizisinde rol aldı. Sevilen oyuncu Burcu Altın, setlere döndü.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Burcu Altın son olarak "Tozkoparan" dizisinde hayat verdiği Sedef rolüyle akıllarda yer etmişti. Başarılı oyuncu setlere "Metamorfoz" adlı projeyle döndü. Murat Onbul'un yönettiği dizide Altın, Filiz rolüne hayat veriyor.

Burcu Altın, TRT Dijital için çekilen dizide Nusret Binbaşı'nın (Egemen Yavuz) eşi, araştırmacı gazeteci Funda'nın (Emel Dede) da ablası rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Annelerini kaybettikten sonra Funda'ya hem annelik, hem de ablalık yapan Filiz, vefakar, güçlü, otoriter, naif ve sevgi dolu bir kadındır.

"Metamorfoz"da Can Nergis, Hazım Körmükçü, Tansu Taşanlar, Faik Ergin, Ercan Özdal, Ahmet Varlı, Mira Sude Güneş de rol alıyor. 1980'li yılları anlatan 10 bölümlük diziyi Mustafa Burak Doğu yazıyor.

YORUM YAP
YORUMLAR