Son Dakika! Can Yaman'ın İtalyan Sevgilisi!

İtalya'da yayınlanan Novella 2000 isimli dergi, Can Yaman'ın çok ünlü bir televizyoncuyla Roma'da yeni bir ilişki yaşadığını söyledi...

BURADAN YOUTUBE KANALIMA

ABONE OLABİLİRSİNİZ

ROMA - (Özel Haber)

İtalya’da çok satılan ünlü magazin dergisi Novella 2000, Roma’da bulunan oyuncu Can Yaman’ın yeni bir ilişkiye imza attığını yazdı.

Novella 2000’de yayınlanan haber şöyle:

Diletta Leotta

“Radyoda şok edici bir haber verildi: Görünüşe göre Can Yaman ve Diletta Leotta birlikteler. İşte tüm ipuçları ve bildiklerimiz:

Bu sabah RDS'yi dinleyen bazı Can Yaman hayranları, Anna Pettinelli'nin tanınmış aktörün ünlü bir İtalyan ile birlikte olduğunu açıkladığını duyunca şok oldu. 

Gazeteci ve aynı zamanda Amici di Maria De Filippi'nin şarkı hocası Pettinelli, aslında bu haberin belli bir kaynaktan geldiğini söyledi. 

Dünyanın dört bir yanında sevilen güzel Türk oyuncuyu fethetmeyi başaran şanslı İtalyan kim? 

Çok sık dedikodunun merkezinde yer alan tanınmış bir spor muhabiri olan Diletta Leotta'dan bahsediyoruz. 

Gazeteci Anna Pettinelli radyo yayınında, ikisinin birlikte görüldüğünü ve o esnada öpüştüklerini söyledi.

Ama sadece bu da değil, Diletta Leotta bu günlerde Can Yaman'ın kaldığı aynı otelde kalıyor.

Can Yaman’ın, Claudia Gerini ile ünlü bir makarna markasının reklamını çekmek için İtalya'da olduğunu ve reklam filmini Ferzan Özpetek'in yönettiğini biliyoruz. 

Diletta Leotta ​

Diletta Leotta ​

Acaba, ünlü spor muhabiri televizyoncu Diletta Leotta'nın otel odasına bu çiçekleri, sevgilisi olduğu iddia edilen Can Yaman mı gönderdi?

Gazeteci, otelin dışında meydana gelen kalabalığı gösteren bir hikaye yayınladı. Ve o kalabalık arasında aktör Can Yaman da vardı (olanlar için para cezasına çarptırıldığını da hatırlıyoruz).

Ancak bizi ilgilendiren, Can Yaman ve Diletta Leotta'nın Roma'da aynı otelde kalıyor olması. Bu tamamen tesadüf mü, ticari nedenlerle mi veya Anna Pettinelli'nin ortaya çıkardığı gibi altında başka bir şey var mı?

Açıkçası, şu anda bu iddiayı kanıtlayacak hiçbir fotoğraf yok ve ilgili taraflardan bir açıklama gelirse yayınlarız."

(Kaynak: Novella 2000)

BURADAN YOUTUBE KANALIMA

ABONE OLABİLİRSİNİZ

 

YORUM YAP
YORUMLAR