Sevda Demirel: Reynmen'i tokatlamak istiyorum!

TV programının sunucusu Hande Ataizi'ne sinirlenerek tokatlayan şarkıcı Sevda Demirel, Reynmen ile ilgili çarpıcı sözler söyledi...

YouTube kanalım Bilal Özcan TV'ye abone olursanız en son magazin olaylarıyla ilgili yorumlarımı daha kolay takip edebilirsiniz...

Yıllar önce konuk olduğu televizyon programının sunucusu Hande Ataizi'nin bir sözüne sinirlenip, tokat atan Sevda Demirel, fenomen Reynmen'i tokatlamak istediğini söyledi.

Bilal Özcan yazdı: Reynmen’in sırrını açıklıyorum! TIKLAYIN

Uzun süre ortamlarda görünmeyen eski model ve şimdiler de ise şarkıcılık yapan Sevda Demirel, geçtiğimiz günlerde İstMarina Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.

Öğle saatlerinde geldiği AVM'de Sushico Çin Restoran'ında yemek yiyen Sevda Demirel, mekan çıkışı gazetecilerle uzun süre sohbet etti.

Artık daha sessiz sakin yaşadığını söyleyen eski model, "Gördüğünüz gibi sevgilimle değil artık köpeğimle yemeğe çıkıyorum. Uzun süredir daha sessiz sakin yaşıyorum. Avrupa projelerim var uzun süre Almanya'da kalacağım. Orada sahne alacağım." dedi.

Sevda Demirel, yıllar önce katıldığı bir programının sunucusu Hande Ataizi'ne kızınca böyle tokat atmıştı. Programın diğer sunucusu araya girmeye çalışsada tokatı önleyememişti.

Bundan 20 yıl önce Hande Ateizi'ne attığı tokatla gündemden düşmeyen eski model, "Şu sıralar Reynmen'e tokat atasım geliyor. Bir muhabire el kaldırması çok yanlış bir hareket. O kendini bilmezse ben bildirmesini bilirim." ifadelerinde bulundu.

YORUM YAP
YORUMLAR