Serkan Çayoğlu ile nişanlanan Özge Gürel'den dikkat çeken paylaşım

Geçtiğimiz günlerde Serkan Çayoğlu aile arasında düzenlenen tören ile nişanlanan güzel oyuncu Özge Gürel, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Kiraz Mevsimi dizisi setinde tanışan ve 7 yıl sonra evlilik için ilk adımı atma kararı alan oyuncu çift Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, geçtiğimiz günlerde nişanlandı. Aile arasında düzenlenen törenle nişanlanan Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, hayranlarını heyecanlandırdı.

Özge Gürel'den nişanın ardından yeni fotoğraflar geldi. Geçtiğimiz yıl babasını kaybeden Özge Gürel, paylaşımında duygusal ifadelere yer verdi. İşte o paylaşım;

"Ben bu yıl 'Babalar Günü'nde eve koşup babama sarılamadım ama bu şahane insanlarla, sevgilim ve benim yeni maceramızı kutladık ve babama hediye ettik. Bu ev, bu bank benim çocukluğum... Babacığımın en sevdiği yer, ona haberi tam burada verdik. Daha bir yıl bile olmadı... Nasıl emindim hep burada olacağından gözündeki ışıkla. Hala çok zor yokluğun hakkında konuşmak... Çıkamıyor ağzımdan kelimeler, sanki öyle bir gün hiç yaşanmadı ama konuşursam gerçeğe dönüşecek. Hiç geçmeyecek bir acı bu. Acı öyle duruyor, sen etrafında bir hayat kuruyorsun, büyüyorsun... Sen bunu biliyordun babacığım o kadar çok kayıp yaşadın o kadar yoruldun ki, buna rağmen seni kırdıklarında bile devam ettin insanlara inanmaya. Sana benzeyen bu huyumdan şikayet ederdim arada. Ama iyi ki devam etmişim, etmişiz babacığım. Hayatımdaki tüm güzellikleri, muhteşem insanları, aşkımı sana benzememe borçluyum, seninle büyümeme borçluyum. İyi ki babamsın. Senden bana, bize tertemiz bir vicdan ve çok özlem kaldı. Seni çok seviyorum. Biliyorum ki bir hayat daha var sarılacağımız."

 

YORUM YAP
YORUMLAR