Şarkıcı Emirkan bestelerini bedava veriyor!

Şarkıcı Emirkan, 9 yıl aradan sonra geride bıraktığımız yılın aralık ayında yeni bir maxi single ile sevenleriyle buluştu.

Kendi adını taşıyan albümünde altı şarkıya yer veren Emirkan evinde ağırladığı 2. Sayfa programına açıklamalarda bulundu. Yıllardır müzik sektöründe olduğunu söyleyen Emirkan yeni albümüyle ilgili olarak dostlarının vefasızlığından dem vururken “Albümü çıkardıktan sonra 30 yıllık arkadaşlarımın tebrik etmediğini hatta sosyal medya hesaplarından bununla ilgili bir paylaşımda bile bulunmadıklarını gördüm” şeklinde konuştu.

Müzik sektöründeki egonun her geçen sene daha da büyüdüğünü ve tehlikeli bir hal aldığını söyleyen Emirkan, imza attığı şarkılarla ilgili olarak şaşırtıcı bir açıklamada bulundu ve eski şarkılarıyla ilgili olarak; “Sektörde var olmak kendisini göstermek isteyen gençlere paraları olmadığı için bestelerimi bedava veriyorum. Telif melif istemiyorum, dileyen isteyen herkes eski şarkılarımı okuyabilir” şeklinde bir açıklamada bulundu.

(En ilginç magazin haberlerini anında öğrenmek için instagram'daki @bilalozcannofficial ve @bilalozcancom hesaplarımızı da takip edebilirsiniz)

YORUM YAP
YORUMLAR