Müge Anlı eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu'nda gelen mesajı canlı yayında okudu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Atv ekranlarının sevilen programında bu defa gülümseten dakikalar yaşandı.

Atv'nin büyük bir ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bu defa güldüren anlar yaşandı. Anlı canlı yayında eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan gelen mesajı okuyunca kahkaha tufanı koptu.

Dilek Sarıkaya, eski sevgilisinin kendisini yaklaşık 1.5 milyon TL dolandırıldığı iddia ederek Müge Anlı'ya başvurdu. Sarıkaya, kendisinden 14 yaş küçük Seyit Eren isimli sevgilisine arabalar alıp, dükkanlar açtığını söyledi.

müge anlı 1

Hamamcılık yaptığını dile getiren Dilek Sarıkaya, sevgilisi Seyit Eren'le hamamda tanıştıklarını, Eren'in sürekli müşteri olarak geldiğini söyledi.

müge anlı 2

Müge anlı da “Bu böyle bildiğimiz hamam mı bu? Erkekler giriyor erkek bölümüne. Erkek hamamına girdiğinde öyle kadınlarla konuşma şansları var mı? Benim kocam da gidiyor da hamama merak ettim şimdi yani nereden kadın buldu da konuşuyor? Demek arada gitmek lazım nereye gidiyorlar diye." dedi.

Daha sonra ise canlı yayında Müge Anlı'nın eşinden jet yanıt geldi. Anlı, eşinin 'Bizimkinde yok kadın madın' mesajını okuyunca herkesi güldürdü.

YORUM YAP
YORUMLAR