Manken Deniz Pulaş'ın annesi hayatını kaybetti

Bir dönemin en popüler modellerinde olan Deniz Pulaş cephesinden acı haber geldi.

Ünlü model Deniz Pulaş, annesi Münire Pulaş'ın acısıyla büyük üzüntü yaşadı. Deniz Pulaş'ın annesi Münire Pulaş, hayatını kaybetti.

"BULUŞUNCAYA KADAR MELEKLER YOLDAŞIN OLSUN ANNECİĞİM"

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan eski manken Pulaş, acısını takipçileri ile paylaştı. Pulaş, annesine "Buluşuncaya kadar melekler yoldaşın olsun anneciğim. Nur içinde yat güzel anam..." sözleri ile veda etti.

Deniz Pulaş, üzüntüsünü "Eksildik can damarımızdan..." sözleriyle dile getirdi.

DENİZ PULAŞ KİMDİR?

1991 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasını kazanmıştır. 1989 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında Dostluk Güzeli seçilmiştir.

2002 yılının Aralık ayında bankacı Sarp Akkartal ile evlenmiştir. 2003 yılının Ekim ayında kızı Nehir dünyaya gelmiştir. Eşine bir banka tarafından yapılan teklif ile 2008 yılının Nisan ayında Hollanda Amsterdam'a taşınmıştır. Amsterdam'da yaşadığı süre boyunca meslek olarak yaptığı mankenlikten uzak kalmıştır. 2007 yılında başladığı kitabını yazmaya devam etmiştir. Kızı ile 4 yıl sonra İstanbul'a geri dönmüştür. Deniz Pulaş, ilk kez gözaltı estetik operasyonu geçirmiştir.

Mehtap Elaidi'nin 2013-2014 Sonbahar/Kış defilesinde podyumlara dönmüştür. 2015 yılında Vural Gökçaylı'nın Kanserle Savaş Vakfı yararına düzenlemiş olduğu 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu sunmuştur. Günümüzde mankenlik yapmaya devam etmektedir.

YORUM YAP
YORUMLAR