MADONNA HAYRANLIĞI CEPLERİNİ BOŞALTTI

MADONNA'NIN ÜLKEMİZDE VERDİĞİ KONSERİN ETKİSİNDEN HANDE YENER VE ZİYNET SALİ HALA KURTULAMADI. ÜNLÜ ŞARKICIYA BENZEMEK İÇİN SERVET HARCAMAYA BAŞLAYAN MEDYATİKLER SAHNE ŞOVUNDAN GİYİM TARZLARINA KADAR YENİLEDİ.

 

Ünlü şarkıcılar Madonna'nın ülkemizde verdiği konserin etkisinden hala kurtulamadılar.  Dünyaca ünlü şarkıcıya benzemek için servet harcamaya başlayan medyatikler sahne şovundan giyim tarzlarına kadar yenilendiler.

8 Eylül'de konser vermeye hazırlanan şarkıcı Ziynet Sali, kazandığı parayı sahneye yatırıyor. Arena'da izleyip hayran kaldığı Madonna'nın sahne şovunu aratmayacak bir hazırlık yapan sanatçı şimdiden 100 bin lira harcadı. Sali, "Işık görseliyle aileme ev alabilirdim. Ama onu yapmıyorum. Sabah akşam çalışıyorum, paramı yine işime harcıyorum" dedi.

Madonna'nın koreografı Natalie Marrable'dan dans dersleri alan Sali, konser için büyük bir gösteri hazırlıyor. Aynı zamanda kostümlerle bizzat ilgilenen şarkıcı, Cengiz Abazoğlu beş kostüm hazırlamasını istedi. Kostümlerden en dikkat çekeni ise 38 kiloluk demir zincirden yapılan elbise olacak.

 

ÇİZMELERE 10 BİN DOLAR

Yaklaşık 2 aydır Amerika'da olan Hande Yener, bol bol alışveriş yaptığını belirtti. Madonna'nın ünlü bir ayakkabı markası için tasarladığı "Truth or Dare" adlı ayakkabı koleksiyonunun tüm modellerinden birer çift satın aldığını belirten Yener, "10 bin dolar harcadım. Ama Madonna için değer. Benim için düşünüp tasarlamış sanki" dedi.

 

OKAN IŞIK - BUGÜN GAZETESİ

YORUM YAP
YORUMLAR