Linet: Hadise ve Aleyna'nın benim kadar kalçası yok!

Ünlü sanatçı Linet 14 Şubat Sevgililer Gününde Ataşehir Muamma sahnesinde kendisini dinlemeye gelenlere muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

43 yıllık magazin gazetecisi Bilal Özcan’ın ünlülerle yaptığı röportajları ve ilginç yorumlarını YouTube’da Bilal Özcan TV kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sahne öncesi kulisinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Linet: ‘Benim için Sevgililer Günü diye bir şey yok. Her gün sevgililer günü…

Şimdilik hayatımda kimse yok. Anne baskısı hala devam ediyor. Bir insanda çok fazla bir şey aramıyorum, kriterim yok. Korkulacak bir kadın da değilim. Beni taşısın yeter. İşimde işimi yapıyorum. Evimde de evimin kadınıyım!’ dedi.

Son günlerde oldukça konuşulan ‘Kalça’ operasyonu, Hadise ve Aleyna Tilki’yle ilgili yöneltilen sorulara da Muamma sahnesi öncesi tüm içtenliğiyle yanıt veren Linet; ‘Hadise ve Aleyna’nın benim kadar kalçası yok!

Tabiki spor yapıyorum ama bir operasyon var. Çok güzel bir vucudum var, onu kolay elde etmedim. Benim için dünya standartları çok önemli.

Ben bir dünya starıyım. Dolayısıyla Türkiye’yi de en güzel şekilde temsil etmek için elimden geleni yapıyorum. Sonuçta ben bir kadınım. Yaptığım tüm müdahelelerin, baktığımda güzel durduğuna inanıyorum’ diye konuştu!

Bilal Özcan ile Noor Yurteri'nin birbirinden ilginç yorumlarını YouTube'da Bilal ÖzcanTV'de izleyebilirsiniz.

 

YORUM YAP
YORUMLAR