Kadınların hayır diyemeyeceği hediyeler!

Bazı kadınları mutlu etmek çok kolayken, bazılarını ise mutlu etmek bir o kadar zordur. İşte her iki kadın tipinide mutluluktan havaya uçuracağınız hediye tavsiyeleri!

1- SÜRPRİZ TATİL BİLETLERİ
Eşinizi hiç beklemediği bir zamanda yapacağınız sürpriz tatil hediyesi ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz. Yurt dışında veya yazlık bir tatil beldesinde geçirilecek birkaç güne asla hayır demeyecek ve bir an önce bavulu için alışverişe koşacaktır.

2- TAKILAR
Kadınlar için dış görünüşleri her zaman önemlidir. Günün her saati, her yerde şık ve bakımlı olmak, güzel görünmek isterler. Ve bu güzel görüntüyü tamamlayan muhteşem takıları fazlasıyla severler. Hem de bu takı, sevdiği birinden hediye olarak gelmişse bu şahane takılara pek çok anlam yüklerler. Eşinizin takılara ilgisi varsa ona hediye edebileceğiniz pırlanta yüzük, kolye, bileklik ve şahane küpelere asla hayır diyemeyeceklerdir.

3- ÇİÇEKLER
Kadınlar çiçekleri hayatlarının her alanında severler. Bazen bluzlarının deseninde, bazen bir vazoda, bir tabloda veya doğada olması gereken yerde… Bir de en sevdiği çiçeği biliyorsanız armağan ettiğiniz taze, mis kokulu çiçeklere hayır demeyecektir.

4. ŞIK AYAKKABILAR
Ayakkabılar her kadın için önemlidir. Her kıyafetimizin altına uygun bir ayakkabı arayan kadınlar olarak onlarca ayakkabımız halihazırda mevcuttur. Ancak yinede hiçbirimiz hediye olarak bir çift ayakkabıya asla hayır demeyiz.

5- PELUŞ OYUNCAKLAR
Biz kadınlar, yaşımız fark etmeksizin, tıpkı çocukken olduğu gibi hala oyuncaklara düşkünüzdür. Özelikle peluş oyuncaklara olan ilgimiz herkesin malumudur. Eşinize şirin bir hediye vermek istiyorsanız tercihinizi peluş oyuncaklardan yana kullanabilirsiniz.

6- SEVDİĞİ YAZARIN KİTAP SETİ
Eşiniz eğer edebiyata ilgili ve kitap okumayı seven biri ise ona en sevdiği yazarın birkaç kitabını hatta kitap setini alabilirsiniz. Okumayı seven kadınlar kitaplara fazlasıyla değer verir. Hele de eski kitaplara ve eski basımlara ilgisi olan kadınlar için hayatının en güzel hediyesi olacaktır. Bu hediye ile onu kendinize tekrar aşık edebilirsiniz.

7- ÇİKOLATALAR
Tatlı, kadınlar için vazgeçilmezdir. Fazla kilolar yüzünden istediğimiz kadar yiyemesek bile özellikle çikolataya karşı tutkulu bir aşk besleriz. Siz de şık bir çikolata kutusu içerisine yerleştirilen minik notlarla eşinize güzel bir jest yapabilirsiniz.

8- SÜRPRİZ ROMANTİK BİR AKŞAM YEMEĞİ
Kadınlar sürpriz olarak sunulan her türlü şeyden hoşlanır. Onu romantik bir akşam yemeğini çıkarmak iyi bir fikirdir. Ancak daha iyi bir fikir ise bu romantik akşam yemeğini kendinizin hazırlamasıdır. Ellerinizle yaptığınız yemekleri görünce size tekrar aşık olması en doğal sonuçtur.

9- ÜZERİNDE FOTOĞRAFINIZIN BULUNDUĞU EŞYALAR
Eşinizle birlikte çektiğiniz bir fotoğrafınızı; bardağa, yastığa, puzzle’a vb. yerlere eklettirebilirsiniz. Eşiniz için anlamlı bir hediye olacaktır.

10- ÇANTA
Giyimin bir tamamlayıcısı olan çanta, kadınlar için en önemli eşya, aynı zamanda aksesuarlardan biridir. Hediye şık bir çantayı beğenmemeleri imkansız.

YORUM YAP
YORUMLAR