Kadınlar boşalır mı? Nasıl orgazm olur? işte hepsinin cevabı

Şehir efsanelerine kulak asmayın uzman açıklamalarına yer verdiğimiz bu makaleyi okuyun.

Bir çok kadın için boşalma, cinsel deneyimler arasında bir numaralı bir şehir efsanesi. Hepimiz bir arkadaştan ya da arkadaşının arkadaşından hikayeler duyarız .

Yani bu aksiyonun işe yaraması için ne lazım? Bazı oyuncaklar hala uzmanlar tarafından deşifre ediliyor olsa da burada şimdiye kadar ateşli tartışılan ve son derece mutlu sonla bildiklerimiz var .

G NOKTASININ UYARIMINA BAĞLI

Bir çok g noktası uyarıldığı zaman , cinsel dürtü ve kanla doldurulmuş yada şişmiş gibi görünüyor olarak açıklayan Sherry Ross . G Noktası düzgün uyarıldığı takdirde bazı kadınlar orgazm olabilir bazılar içinde boşalmayı tetikleyebilir.

BU İŞEMEK GİBİ DEĞİL

Nefes alıp verebilirsiniz. Anlayışımızın en iyisi için kadınlarda prostat bezine eşdeğer bir durum olduğunu söyeyen jinekolog Carolyn Delucia . Bu alan kadınların orgazm sırasında sıvı serbest bırakmak için olanak verir .

Akışkan olmayan mesana ve üretrada ki skene bezleri tarafından salgılandığını düşünmekteyiz . Bu gayet normal seyreltişmiş çişe benzesede , çiş değil .

AMA ÇİŞ OLDUĞUNU HİSSEDEBİLİRSİN

Ne zaman boşalmak üzere olduğunda , aciliyetle o anki duyguda , mesanedekinin çiş olmadığını gayet iyi biliyoruz . Kendinizi banyoda , fışkırtmak üzereyken bulduğunuzda kendinizi duraklattığınızı bulabilirsiniz.

SİZE BOŞALMAYI ÖĞRETECEK KELİME

Bazı kadınlar için tek başına deneyim veya bir partnerle birlikte yaşanmış olabilir . Öncelikle mesaneyi , vajinanın ön duvarında iki eklemi ile ilgili G noktasına dikkat çekmek istiyorum diyen Newyork Doktora seks araştırmacısı ve eğitimcisi Zhana Vrangalova , bunun yerine hafif bir masaj genellikle sert ve güçlü yada agresif içeren g noktası uyarıcı ilacı alabilirsiniz.

Kadınların başarı şanslarını arttırmak için yapabileceğiniz tek şey dinlenmek ve rahatlamak . Herşey kendiliğinden zaten gelecektir .

EĞER YAPAMAZSANIZ KENDİNİZİ KÖTÜ HİSSETMEYİN

Ne yazık ki bazı kadınlar bir çok kez denesede bunu yapmak mümkün olmayabilir . Ama bu sizin vajinanızın arızalı yada hastalıklı olduğu anlamına gelmez .

Her kadının cinsel g noktasındaki uyarılma farklı diyen Ross, bu bir sihirli düğme , ne zaman çalışacağı belli olmaz , başarısız oldum diye üzülmeye gerek yok.

VE EĞER BAŞARIRSANIZ DA UTANMAYIN

Bazı kadınlarla uğraşlar sonucunda , boşalmayı başarırlar , bu durumda kesinlikle utanmayın yada mahcup olmayın !

Çoğu erkek için bunun bir sevgili olarak güven açısından büyük bir destek olduğunu söyleyen Delucia , Onların çuvalda ekstra özel bi durum gibi hissetirmesi . Ayrıca bunun tadını çıkarın . Partnerinizle sıcak dakikalar yaşayın . Hem bu durum ikinizinde güvenini maksimuma çıkaracaktır.

YORUM YAP
YORUMLAR