Hande Erçel ve Hakan Sabancı dünya starlarıyla aynı davete katıldı

Hande Erçel ve Hakan Sabancı, 1985'de merhum oyuncu Elizabeth Taylor'un öncülüğünde kurulan Amerikan AIDS Vakfı (AMFAR)'ın, her yıl festival zamanı Cannes'da düzenlediği 'Bağış toplama etkinliği' "AIDS'e karşı Sinema" davetine katıldılar..

Bilal Özcan Yazıyor

(Çiftin arkasında, başlarının üstünde görülen kanat biçimindeki şekil, gecenin sponsorlarından lüks otomobil markası Aston Martin'in logosudur)

DÜNYA YILDIZLARIYLA AYNI DAVETTE

 Fransa'da, bu günlerde film festivalinin düzenlendiği Cannes şehrine komşu, Cap Antibes kasabasında bulunan Hotel Du Cap-Eden-Roc'da düzenlenen etkinliğe, dünyaca ünlü oyuncular Robert de Niro, Ed Harris, Angela Bassett, Scarlett Johansson, Eva longoria, top modeller Heidi Klum, Coco Rocha, Milla Jovovich, Aston Martin otomobillerin 4 milyar dolar serveti olan patronu Kanadalı işadamı Lawrence Stroll de katılıyor.

 Queen Latifah olarak bilinen Amerikan rapçi, aktris ve şarkıcı Dana Elaine Owens'ın sahne aldığı davette ayrıca, ünlü şarkıcı ve gruplar Halsey, Gladys Knight, Adsm Lambert ve Bebe Rexha da program yapıyor.

GECENİN 2 KİŞİLİK BİLET ÜCRETİ BİR SERVET

Akışında, akşam yemeği eşliğinde, ünlü şarkıcılardan gece boyunca müzik ziyafetinin yanısıra, bir moda defilesi ve lüks bir müzayede, ardından da 'after party' olan davete katılıp dünya starlarıyla aynı masalarda oturmak için 3 ayrı kategoride sunulan gala davetiyelerinden birini satın almak gerekiyor.

Kişi başı 13 bin Sterlin (yaklaşık 325 bin lira), 25 bin sterlin (yaklaşık 625 bin lira) ve 35 bin sterlin (yaklaşık 875 bin lira)ya satılan üç farklı kategori biletlerden, acaba Hakan Sabancı sevgilisi ve kendisi için hangisini seçmiştir?

YORUM YAP
YORUMLAR