Hande Erçel, Kerem Bürsin sevgili mi?

Fox Tv ekranlarının fenomen dizisi Sen Çal Kapımı'da başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel bir spor salonu çıkışı birlikte görüntülendi.

Son dönemin popüler oyuncularından Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk dedikoduları ile gündemde kalmaya devam ediyor. Cumartesi günleri Fox Tv'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrolleri paylaşan ikili İstinye'de bir spor salonu çıkışı objektiflere takıldı.

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

Aralarında çıkan aşk dedikodularına her zaman olduğu gibi sessiz kalmayı tercih etselerde, günlük hayatta da her an yan yana olan çift, bu sefer aşk söylentilerine açık kapı bıraktı.

Gazetecilerin, 'Spora bile beraber geliyorsunuz. Aşk söylentilerine ne diyeceksiniz?' sorusu üzerine Bursin, 'Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız.' dedi. 

Gazetecilerin, 'Aşk haberlerini yalanlamıyorsunuz da?' çıkışı üzerine Kerem Bursin,'Çok konuşmaya gerek yok bence.' demesi aşk haberlerini doğruladı olarak yorumlandı. Bursin'in salondan ayrılmasının hemen akabinde çıkış yapan Hande Erçel ise, Kerem Bursin'le anlaşmışcasına aynı cevabı vererek, 'Olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar.' demekle yetindi.


YORUM YAP
YORUMLAR