En romantik seks pozisyonları!

Seks hayatını ateşleyen fanteziler ve değişik seks pozisyonları sağlıklı bir cinsel yaşam için önemlidir ama,fantezi uğruna romantizmi öldürmemek de gerekir

Çoğu evli kadının fanteziler hakkındaki korkusunun en büyük nedeni  seks fantezilerinin ilişkideki duygusallığın bitmesine neden olacağıdır.

Hatta romantizmi kaybedeceği endişesi ile değişik seks pozisyonları denemek istemeyen kadınların sayısı da oldukça fazladır.

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

İlişkisini pornografik bir zemine oturtmak istemeyen, erotik ve romantik seks yapmak isteyen çiftler için en iyi ilişki pozisyonlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

Romantik sevişme için en iyi pozisyonlar (Resimli anlatım)

1- Misyoner pozisyonu

Romantik sevişme denilince ilk akla gelenler göz ve beden temasıdır... Misyoner pozisyonu beden ve göz temasının en kolay ve en fazla olduğu seks pozisyonudur.

Eşinizin veya sevgilinizin gözlerinde aşkı, bedeninde hazzı doyasıya yaşamanız ve yaşatmanız için idealdir.

 

2- Kucak pozisyonu

Misyonerde olduğu gibi, kucak pozisyonunda da beden ve göz teması çok yüksektir. Bu pozisyonda Erkek bir sandalye yatağa oturur, kadında erkeğin üzerine oturur.

Kadın erkeğin saçlarını, omuzlarını sevişirken okşayıp duygusal bir rahatlama sağlarken,erkek de kadının tüm bedenini rahatça okşayıp bedensel teması artırır.

Bu pozisyonun kadın için ekstra avantajı ise, penisi istediği gibi yönetip G noktası orgazmı yaşama şansını artırmasıdır.

 

3- Kaşık Pozisyonu

''Göz temasının daha zor olduğu kaşık pozisyonu neden duygusal seks için iyi bir pozisyon olsun ki?'' sorunuzu duyar gibiyim.

Hemen cevabını vereyim; Bu pozisyonu romantik yapan neden psikolojiktir. Kadın için bir tür korunma,sığınma ve şefkat hissi uyandıran, sevişirken erkeğin korumasının hissedildiği bir pozisyon olduğu için erotizmi ve aşkı doyasıya hissedersiniz.

 

4- At sürme pozisyonu

Kucak pozisyonundan farkı, erkeğin bu pozisyonda olarak uzanması ve kontrolü tamamen kadına bırakmasıdır.

At sürme pozisyonunda kadın gerek bedensel gerekse duygusal tatmin için her şeyi kolaylıkla idare edebilir. Hem göz teması hem de dokunuşlar için en uygun cinsel ilişki pozisyonlarından birisidir.

YORUM YAP
YORUMLAR