Ece Seçkin "Mayo ile sahneye çıkmam" demişti ama çıktı!

Daha önce kendisine sorulduğunda, "Sahnede mayo giymem" diyen şarkıcı Ece Seçkin sözünü tutamadı. İşte ilginç ayrıntılar...

Bayram boyunca yoğun konser maratonuyla şehir şehir gezip sevenleriyle buluşmaya devam eden Ece Seçkin Yalova'nın Çınarcık ilçesinde bulunan özel bir plajda konser verdi.


Kendisine özel tasarlanan mayosu ve pareosuyla dikkat çeken Ece Seçkin, 2 saat süren göz kamaştırıcı sahne performansı ve güçlü orkestrasıyla kendisini izlemeye gelenleri büyüledi.

Ece Seçkin'e Çınarcık konserinde çok büyük ilgi vardı...

Ara ara izleyicilerle neşeli diyaloglarda bulunan Ece Seçkin, son dönemlerde sahnelerde moda olan mayo konusuna da değindi. 

Ece Seçkin: Ben bu adamla evleneceğim! TIKLAYIN...

Ece Seçkin şunları söyledi: 

"Bu aralar sahnelerde acayip bir mayo modası var. Bu konu bana da sorulmuştu. Geçtiğimiz günlerde ben mayomu sadece plajda giyerim demiştim. Bugün bu harika plajda sahneye ben de mayomla çıktım.

Ece Seçkin, Yalova'nın Çınarcık ilçesinde beach'de verdiği konsere kendisi için özel tasarlanan mayo şeklinde bir sahne kıyafetiyle çıktı.

Hayatta çok değerli şeyler var; herkese iyi bayramlar. Değerlerimizi  unutmayalım, kıymetini bilelim. Büyüklerimizi, küçüklerimizi sadece bayramlarda değil her zaman düşünüp, mutlu edelim.

Ece Seçkin: 35 yıllık evliliğin yıkılışına şahit oldum. TIKLAYIN!

Konserlerim sebebiyle ziyaret edemediğim huzur evindeki büyüklerimi unutmadım. Bayramdan hemen sonra onlara sarılmaya, ziyaret etmeye gideceğim."

 

YORUM YAP
YORUMLAR