Can Yaman'ın İtalyan sevgilisi Diletta Leotta kimdir?

İtalya ve Türkiye'de magazin gündeminde konuşulan isimler arasında yer alan Can Yaman ve Diletta Leotta evlilik yolundaki ilk adımları attılar.

DİLETTA LEOTTA KİMDİR?

Tam isim: Giulia Diletta Leotta

Doğum tarihi ve yeri: 16 Ağustos 1991 - Catania, İtalya

İtalyan sunucu Giulia Diletta Leotta, 1991 yılında dünyaya geldi.

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Hukuk mezunudur. Spora katılımıyla tanınan bir TV ve radyo sunucusudur. Medya sektöründeki ilk görevini 2010'da Antenna Sicilia'da TV'de yaptı. Daha sonra Mediaset'e taşındı. 

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

2012'de Sky Meteo 24 için meteorina, 2015-2016'da Sky Sport 1'de Sky Serie B'yi ve ardından Ilaria D'Amico ile 2016 Avrupa futbolu alanında Tv ve radyo sunuculuğu yaptı. 2018-2019 sezonunda DAZN kanalı için Serie A yayınlarını sundu. 

Leotta, Serie B maçlarında Sky Sport kanalında Gianluca Di Marzio ve Luca Marchegiani ile birlikte programlar yaptı.

Diletta Leotta verdiği bir röportajda en büyük hayalinin "Günün birinde Messi, Sergio Ramos, Salah, Kane, Neymar, David Beckham, Alan Shearer ve Sir Alex Ferguson ile röportaj yapmak" olduğunu söylemişti. Diletta Leotta, bir süredir aşk yaşadığı ve koronavirüs pandemisi sürecinde birlikte karantinaya girdiği boksör sevgilisi Daniele Scardina ile olaylı şekilde ayrılmıştı.

Diletta Leotta'nın dünyaca ünlü yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimovic ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

YÜZÜ ESTETİK Mİ?

Kendisine yöneltilen sayısız estetik iddialarına rağmen, Diletta Leotta dudaklarının, burnunun ve göğüslerinin yeniden yapıldığını her zaman reddetti. Mesleği kozmetik cerrah olan kardeşi Mirko da savunmasına müdahale ederek kız kardeşinin tamamen doğal olduğunu doğruladı.

YORUM YAP
YORUMLAR