Burcu Kıratlı'nın eski nişanlısı Ahmet Kural'a bakışları olay oldu

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın ayrıldığı iddiası gündeme düşerken ayrılık sebebi olarak Kıratlı'nın eski sevgilisiyle pişti olunması gerekçe gösterildi. Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı'nın törendeki anları gündeme bomba gibi düştü.

'Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar' ödül töreni önceki akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşti. Törene eski nişanlılar Ahmet Kural Burcu Kıratlı'nın pişti olması damga vurdu.

Snob Magazin'in haberine göre; Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı, 2013 yılında nişanlanmıştı. İkili, üç ay sonra nişanı atarak yollarını ayırmıştı. Kural ve Kıratlı tam 7 yıl sonra Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda denk geldi.

burcu ve ahmet 7

Salonda birbirini fark eden ikili, durumu bozuntuya vermemeye çalışsa da başarılı olamadı. Kıratlı'nın eski sevgilisine bakışı sosyal medyada gündem oldu.

burcu ve ahmet 5 SON
Ahmet Kural, pişti sorularını yanıtsız bıraktı. Kıratlı ise, "Böyle şeyler olabilir" yorumunda bulundu

Bu arada Burcu Kıratlı ile 2018'de evlenip, Eylül 2019'da boşanıp 20 gün sonra barıştığı Sinan Akçıl, Instagram’da karşılıklı takibi bıraktı. Çift evleri de ayırdı. İlişkilerini yeniden gözden geçirme kararı aldıkları konuşuluyor.

YORUM YAP
YORUMLAR