Bülent Ersoy: "Mekanın sahibi Hadise değil" dedi ve iki isim verdi!

Kıbrıs konserinden önce gazetecilerle sohbet eden Bülent Ersoy, Hadise'nin Harbiye Açıkhava sahnesindeki sözlerini eleştirirken mekanın sahibinin kimler olduğunu da açıkladı.

Türk Sanat Müziği'nin ünlü sesi Bülent Ersoy, Hadise'nin "Mekanın sahibi geri geldi" sözlerini eleştirdi. Ünlü yorumcu Kurban Bayramı'nın 2. gecesinde Kıbrıs Girne'de sahneye çıktı. Ersoy, gazetecilerle Kıbrıs'da bayramlaştı, neon yeşili kostümünü soranlara "Bu gece Nur Yerlitaş'ın hazırladığı kostümü giyiyorum dün Gülşah Hanım'dan giydim bugün de sevgili dostum duayyen Nur Yerlitaş'tan" dedi. 

Ersoy'a Kurban Bayramı'nın ilk gecesinde Bodrum Azka Otel'in sahnesinde yaşadığı gerginlik soruldu. Diva: "Orkestra değil, ses teknisyenine sahneden seslendim... Tarkan şarkısı playbackdi, ben içerden okuyarak çıkıyorum. Ben çıkmayınca, ses teknisyeni şarkıyı kesmiş. Sahtekarlığım çıktı ortaya" diyerek meşhur kahkasını atarak devam etti:  

"Ben Allah'ına kadar canlı okuyanım. Playback okumayı tasvip etmiyorum, atmosfer gereği birinci şarkıyı öyle okuyacaktım ki yakalandım.

Yoksa hiç sevmem playback. Daima canlı okurum herkes bilir. Benim üzerime de kimse kolay kolay okuyamaz.

İbrahim Bey vardı, Allah'ına kadar okurdu, bir de ben okurum. Hiç mütevazı olamayacağım" dedi!  

Gazeteciler Bülent Ersoy'a Hadise'nin Harbiye Açıkhava'daki görüntüsü ve iddialı "Mekanın sahibi geri geldi" cümlesi hakkında ne düşündüğünü de sordu.

Ersoy bu soruya şöyle yanıt verdi: 

"Hadise Hanım'ı gördüm, çok güzeldi; o Lopez mi nedir o da öyle giyinmişti, bizden de bizim kızın yapması çok hoşuma gitti. Güzel de taşıdı kostümlerini. O kalçaları, kum saati gibi, çok çok hoşuma gitti. 

Mekanın sahibi olunca biraz tuhaf oluyor, çünkü Tarkan Beyefendi var, benim kız var, serttir ya diktir benim gibi sanki ben doğurmuşum gibi Gündeş var. 5 gün okudu, daha da okuyacakmış, oranın sahibi bence Sevgili Ebru Gündeş ve Tarkan beyefendi oluyor diyorum; bu sözümün üzerinde de duruyorum.

Gündeş bir çıktı 5 gün arka arkaya zınga zıng doldurdu, bizim Tarkan beyefendi ha keza öyle; onlar böyle bir durumu yaratmışlarken 1 gece okuyor buranın sahibesi benim demek biraz mübalağa (abartı) olmuş" 

 

YORUM YAP
YORUMLAR