Yeliz: Özcan Deniz benimle aşk yaşadığı için gurur duymalı!

Şarkıcı Yeliz, yıllar önce Özcan Deniz ile aşk yaşadığını ve ayrıldıkları için günlerce ağladığını açıklamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan'ım YouTube kanalında yayınlanan Dur Bi Dinle programına konuk olan Yeliz, Özcan Deniz itirafı ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Yeliz, programda şunları söylemişti:

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

'Çok aşık oldum. Ben çalışıyordum, gece dönüyordum. O (Özcan Deniz) bekliyordu beni. Sonra ayrıldık. Çünkü o yeni çıkıyordu piyasaya. Şimdiki gibi rahat değildi o zaman... Rahmetli Hilmi Topaloğlu, 'Sen daha yolun başındasın.

Kendinden 10 yaş büyük kadınla niye berabersin?' falan dedi. Onun için ayrıldık. Ben ayrıldığım zaman babamı çağırmıştım. Orada babamın dizine yatıp 'Baba çok acı çekiyorum' dediğimi hatırlıyorum'

Yaptığı açıklamanın ardından eleştirilen Yeliz konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Show TV'de ekrana getirilen, Ebru Akel'le Kadın İsterse programına konuk olan Yeliz, eleştirilere cevap verdi.

Özcan Deniz'in kendisiyle aşk yaşadığı için gurur duyması gerektiğini söyleyen Yeliz, 'Allah aşkına herkes kendi yaptığına baksın! Aşık olduk birbirimize.

Şimdiye bakarsak bizler çok düzgün şeyler yaşamışız... Karşılaştığımız zaman tabii ki konuşuyoruz, düşman değiliz. Allah herkese nasip etsin. 12 sene de sürebilirdi ama bizimki 12 gün sürdü. Unutmak için çok çaba sarf ettim.

'ÖZCAN DENİZ'İN GURUR DUYMASI LAZIM'

Özcan Deniz'in gurur duyması lazım ki benim gibi muhteşem bir kadınla beraber oldu! Ben karakteriyle, kişiliğiyle, sesiyle mucizeyim.

YORUM YAP
YORUMLAR