Usta oyuncu Erdal Özyağcılar'dan yıllar sonra gelen itiraf!

Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Hasan Ali karakteri ile izleyici karşısına çıkan Erdal Özyağcılar, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu.

Fox TV'de ekrana getirilen Yasak Elma dizisine Hasan Ali karakteri ile dahil olan Erdal Özyağcılar, geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan'ın YouTube'daki programına konuk olarak dikkat çeken açıklamalarda bulun Özel hayatına ve kariyerine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunan Erdal Özyağcılar, gündem oldu.

Bursa'da aşırı varlıklı bir ailenin oğlu olduğunu söyleyen Erdal Özyağcılar, abisinin 13 yaşında fazla kilo nedeniyle vefat ettiğini anlattı.

'Varlık içinde yoklum yaşadım' diyen Erdal Özyağcılar, şunları söyledi: 'Ailemin benden önce Mustafa diye bir çocuğu olmuş. Çocuk çok güzel doğmuş, masmavi gözlü. Fakat bir de iştahlı çocuk, devamlı mama yiyor. Bir şey olmuş, 11 aylıkken çatlamış çocuk. 'Biz çatlattık çocuğu' derdi babaannem. Öyle yedirmişler, bayağı bir kiloluymuş. Ondan sonra ben doğuyorum. 

Babaanne 'Aman' diyor, 'Az, az' diyor. Fazla yemek yok. Ben açlıktan o kadar çok kiraz yemişim ki veca olmuşum. Aç olduğum için ailemden gizli gizli ağaçlardan meyve toplayıp yerdim.'

YORUM YAP
YORUMLAR