TAKSİM METROSUNDA İNTİHAR

İSTANBUL’DA TAKSİM METROSU’NDA GENÇ BİR KADIN BUGÜN AKŞAM SAATLERİNDE RAYLARA ATLAYARAK İNTİHAR ETTİ. İNTİHARIN TANIKLARI KONUŞTU!

İstanbul’da Taksim Metrosu’nda genç bir kadın bugün akşam saatlerinde raylara atlayarak intihar etti. Dehşet anlarına tanık olan bir yolcu yaşananları anlattı. İsmini açıklamak istemeyen bir görgü tanığı Taksim Metrosu'nda yaşanan intihara tanıklık etti. Büyük bir korku yaşadıklarını belirten görgü tanığı o anları şöyle anlattı.

 

ELİNDE ALIŞVERİŞ ÇANTASI OLAN KADIN DURMADI

"Yaşananlar korkunçtu. Hala gözümün önünden gitmiyor. Hacıosman istikametinde bekliyorduk. Her zamanki gibi metronun önce sesi geldi, sonra burnu göründü. Bütün yolcular sarı çizgiye yaklaştı. Hepimiz durdur bekledik ancak elinde alışveriş çantası olan kadın yolcu durmadı....

 

Ne yazık ki durmadı. Elindeki poşeti bırakıp raylara atladı. Öyle hepimizin gözü önünde hareketsiz duruyordu. Yolculardan biri durumu fark etti. Çığlık sesleri yükseldi. Güvenlik görevlisi ‘Dur’ diye bağırdı. Ancak yapacak hiçbir şey yoktu. Trenin gelmesine sadece 10-15 metre vardı. Durdurmak imkansızdı.

 

ARABA OLSA KURTARILMAZDI

 

Araba olsa yine kurtarılamazdı. Her şey biranda gerçekleşti. “Acaba müdahale edebilir miydik” diye düşünüyorum ancak yapacak hiç bir şey yoktu. O anlar korkunçtu. Gözümün önünden gitmiyor. Kulaklardan silinmeyecek bir ses yükseldi. Metro durduktan bir dakika sonra kapılar açıldı ve çağlık sesleri yükseldi."

YORUM YAP
YORUMLAR