Survivor'da yarışmacılar yiyecek sakladı, Acun Ilıcalı ceza verdi!

TV8'de ekrana getirilen Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışması geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde ada konseyinde yaşananlar dikkat çekti.

Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, İlayda, Batuhan ve Hanzade yiyecek ve içecek gizleyerek kural ihlali gerçekleştirdi.

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Acun Ilıcalı, ada konseyinde yarışmacılar hakkında açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı, ada konseyinde 'Ummadığımız ve üzüldüğümüz bir gelişme oldu. Eşitlik ilkesinin bozulduğunu ve tahmin etmediğimiz gelişmeler olduğunu öğrendik. Survivor birinci planda yarışmacılara duyduğumuz güven üzerine kurulu.

Biz polis dedektifi gibi yarışmacılarımızın peşine düşmüyoruz. Ancak kurallarımız var ve bunların bazı yarışmacılar tarafından delindiğini gördük. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan yarışma kuralları dışında bazı maddeler temin ettiler. Bunları da sakladılar.' dedi.

Aleyna Kalaycıoğlu, yemek sakladıklarını kabul ederek 'Açlık psikolojisiyle bunu temin ettim ve sakladım. Çok pişmanım. Yapılmaması gerektiğini farkındayım. Herkesten özür dilerim' derken Aleyna Çalışkan, 'Özür dileriz aşırı pişmanız. Öyle bir heyecanla yapmıştık. Bir daha asla olmayacak' ifadelerini kullandı.

Acun, kural ihlali yapan diğer yarışmacının İlayda olduğunu belirterek, 'Sen Hanzade'ye bir yiyecek veriyorsun oyundan önce. Hanzade de bunu alıyor. Bunlar kural ihlali olarak görüyoruz ve sonuçları olacak' dedi.

Batuhan, içecek saklamasıyla ilgili 'Aslında bu duruma düşmek utanç verici. 3 aydır buradayız ve ilk defa buna yeltendim. Elime yüzüme bulaştırdım. Bir içecek gördüm ve çantama attım. Ama ne olduğunu bilmiyordum türünün. Çantamı atmıştım ve bulunmuş' ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı, cezayı açıklarken 'Fırsat eşitsizliği ve diğer yarışmacılara karşı avantaj sağladığı için yaptırım uygulamak zorundayız. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan, İlayda Hanzade ve Batuhan hepiniz üçer ödülden yararlanamayacaksınız' dedi.

Batuhan, Ilıcalı'nın kararına 'Bu bana haksızlık. Bu çok ağır bir karar. 3 ödül çok ağır. Bir içecek yüzünden bu olmaz. 3 ödül ne demek. Zaten durumum ağır ve çok açım. Toparlayamam kendimi artık. Bir defa daha olsa eleyin beni' sözleri ile itiraz etti.

Batuhan'ın açıklamalarına sinirlenen Ilıcalı, şunları söyledi: 'Şans eseri haberimiz oluyor ve öğreniyoruz. Az kaldı biz suçlu çıkacağız. Yiyecek yada içecek temin ediyorlarsa bunu seyircimizle paylaşmak zorundayız. Biz bunu görmeseydik siz diğer yarışmacılara karşı avantaj elde edecektiniz. Bu bizim çok katı kuralımız. Kural dışı yiyecek içecek temin etmişsiniz. Ben bunu uyarıyla geçmem.'

YORUM YAP
YORUMLAR