Survivor şampiyonluğunu paylaşamadılar!

Tv 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2020 final yaptı ancak hala konuşulmaya devam ediyor. Cemal Can Cansever’in Survivor şampiyonluğu başta Murat Barış Yağcı hayranları olmak üzere pek çok kişiyi rahatsız etti.

Cemal Can’ın Survivor şampiyonluğu hak etmediğini düşünen kesime Ali Biçim'de eklendi. Cemal Can’ın fenomen Danla Bilic sayesinde şampiyon olduğunu söyleyen Ali Biçim sosyal medyanın gündemine oturdu. Ali Biçim’e Barış Murat Yağcı hayranlarından destek yorumları yağarken; Cemal Can ve Nisa’nın takipçileri adeta ayaklandı. Ali Biçim’e en büyük tepki ise Survivor Yasin’den geldi.

Screenshot_1

Sosyal medya hesabından Survivor finali ile ilgili yorumlarını ileten Ali Biçim polemiğin ilk kıvılcımını yaktı. Bir dönem Fox TV ekranlarında Ali Biçim Show programını sunan şimdilerin Youtuber’ı Ali Biçim sosyal medya hesabından “Gündem yoğunluğundan kutlamayı unuttum. Survivor’ın şampiyonu olan Danla Biliç’i kutlarım” notunu ekledi.

duygu özaslan

SURVİVOR YASİN ARKADAŞINI YALNIZ BIRAKMADI

YASİN OBUZ

Sosyal medya fenomeni Ali Biçim’in sözlerine en sert tepki Survivor Yasin’den geldi. Yasin Ali Biçim’in Survivor şampiyonluğu ile ilgili kurduğu cümlelere adeta ateş püskürdü. Survivor Yasin, “Sana mı kalmış milleti kutlamak boş beleş. Yiyorsa gelip katılsaydın şampiyon olsaydın. Cemal’in emeğine laf söylersen ki söylüyorsun seni paramparça ederim. Bizim ne çektiğimizi bir biz, bir Allah biliriz. Boş yapanlarda bugün sen varsın. Şimdi bu kapağı al, yol al bumm!” yanıtını verdi.

 

YORUM YAP
YORUMLAR