Sivri dilli şarkıcı Arto: Can Yaman'a kumpas kuruldu!

Bilal Özcan'ın Youtube kanalı Bilal ÖzcanTV'ye ünlülerle ilgili çok çarpıcı açıklamalar yapan, oyuncu Can Yaman'a kumpas kurulduğunu anlatan şarkıcı Arto kimdir?

 Sivri dilli şarkıcı Arto'nun, Bilal Özcan'a yaptığı çok ilginç açıklamaları yukarıdaki videodan izleyebilir ve dilerseniz kanala abone olabilirsiniz...

Şarkıcı Arto gazeteci Bilal Özcan'a, Erkenci Kuş dizisiyle ünlünen ve şöhreti dünyaya yayılan oyuncu Can Yaman'a Türkiye'de birileri tarafından kumpas kurulduğunu iddia etti.

Arto Can yaman'a kumpas kuranların hangi çevrelerden olduğunu da bu ilginç röportajda açıkladı.

Arto'nun bu konuda, YuoTube kanalı Bilal ÖzcanTV'ye konuk olarak, 43 yıllık tecrübeli magazin gazetecisine yaptığı son derece samimi açıklamaları yukarıdaki YouTube videosundan izleyebilirsiniz...

Sivri dilli şarkıcı Arto'yu tanıyalım

Ermeni asıllı Türk vatandaşı olan ve sahne adıyla tanınan Arto, 1966 yılında Kayserili bir ailenin çocuğu olarak İstanbul‘da dünyaya geldi. Gerçek adı Harutyan Dalga’dır.

Lisansını 2010 – 2013 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi‘nde Medya ve İletişim Sistemleri ile Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünde tamamlandı.

1997 yılından itibaren sahnelerde çıkmaya başlayan Arto, 90’lı ve 2000’li yılların önemli bir bölümünde İstanbul eğlence hayatına damgasını vurdu.

Arto o kadar çok ilgi görüyor ve tercih ediliyordu ki çalıştığı mekanda yer bulabilmek için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmak gerekiyordu. Sahne şovuyla çok beğenilen Arto dinleyicileriyle kurduğu sıcak ve esprili ilişkiyle hem kulağa hem gönüllere hitap etmesini bildi. Yıllarca rakiplerine fark attı.

Türkiye gece klübü sahnelerinde, müşterilere eğlenirken en çok şampanya açtırma rekoru Arto'nun elindedir... 

Ünü kısa sürede o kadar büyüdü ki  bir kaç yıl içinde kendi gece kulübünü açtı ve sadece orada sahne almaya başladı. 

Halk arasında, medyada yaptığı sivri çıkışlarıyla bilinen Arto, dönem dönem çok emek vererek albümler de çıkarmıştır. Halen yılın yarısını ailesinin yanında Amerika’da diğer yarısını İstanbul ve Bodrum’da geçiren Arto, Türkiye’de bulunduğu zamanlarda sahne çalışmalarına devam etmektedir.

Arto Harutyan Dalga hiç evlenmemiştir.

YORUM YAP
YORUMLAR