Sıla, Bodrum'da aşkla işi bir arada yürütüyor ama...

MasterChef Hazer Amani ile 7 aydır yaşadığı aşkı önceki gün medyaya açıklayan Sıla aşkla işi bir arada götürüyor. Ancak Sıla dün Bodrum'da son derece başarısız bir konser verdi.

Bir süredir sevgilisiyle Bodrum Bitez'deki evinde tatil yapan Sıla dün Bodrum Antik Tiyatro'da hayranlarının karşısına çıktı.

Ancak, konser süresince çak az ayağa kalkan şarkılarının çoğunu taburede oturarak söyleyen şarkıcı seyircilerin "Ayağa kalk" tezarrühatlarını duymamazlıktan geldi.

Bunun üzerine çok sayıda dinleyici, bu durumu protesto amacıyla kendilerine kulak asmayan sanatçıyı protesto etti. Seyircilerin bazıları da konser devam ederken Antik Tiyatro'yu terketti.

Sıla, yaz konserleri serisine Bodrum’dan başladı. Konserin başında dinleyicilerini çok özlediğini belirten Sıla, “Heyecanlıyım ama birazdan geçer. Geçmezse de biz bizeyiz zaten” diyerek yeni şarkılarından ‘Karanfil’'i Antik Tiyatro’yu dolduran sevenlerine söyledi.

YENİ İMAJIYLA GÕZ DOLDURDU AMA PROTESTO EDİLDİ

Uzun süredir kısa saçlı olan Sıla, Bodrum konserinde uzun saçlı yeni imajıyla da beğeni topladı. Konserin ilk yarısında Alessandra Rich imzalı ışıl ışıl uzun bir elbise ile çıkan Sıla, ikinci yarıda giydiği tek omuzlu bir A46 giydi.

BODRUM’DA ZEYBEK GECESİ

Sezen Aksu’nun yazdığı yeni şarkısı ‘Zeybek’ i de Bodrum’da dinleyicisi ile buluşturan Sıla’ya zeybek oynayan minik bir de efe eşlik etti. Çağıl Ayaz adındaki küçük efe şarkının sonunda Sıla’ya bir kolye hediye etti. Minik efe performansıyla, konserde seyircisini mutlu edemeyen ve protesto edilen Sıla'dan daha fazla alkış aldı.

YORUM YAP
YORUMLAR