Severek ayrıldım diyen Zeynep Bastık, 2 ay geçmeden yeni aşkı buldu!

Zeynep Bastık eşi Tolga Akış'tan iki ay önce boşanmıştı. Severek ayrıldıklarını her defasında dile getiren Zeynep Bastık, yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü şarkıcının yeni sevgilisini, paylaşımı ele verdi.

Zeynep Bastık geçtiğimiz yılın temmuz ayında menajeri Tolga Akış ile evlenmiş, ancak daha evliliğinde 1 sene dolmadan ayrılık kararı almıştı. Henüz 2 ay önce boşanan Zeynep Bastık, ayrılık kararı almasıyla ilgili şaşırtan bir açıklamada bulunmuştu. Ünlü şarkıcı, "Tolga benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazla oldu hep.

O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki 4 sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz, birbirimize duyduğumuz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz. Ve birbirimizi çok seviyoruz" ifadelerini kullanmıştı. Şarkıcının yeni bir aşka başladığı öğrenildi.

ZEYNEP BASTIK'IN AŞKINI PAYLAŞIMI ELE VERDİ

2. Sayfa adlı magazin programında yer alan habere göre; Bastık, yurt dışında fotoğrafçılık yapan Seren Dal ile aşk yaşamaya başladı. İki ismin aşkını, paylaşımları ele verdi.

İşte o paylaşımlar!

 

  •  
YORUM YAP
YORUMLAR