Serenay Sarıkaya: Kendimden geçmiş bir şekilde onun...

Şu sıralar Maldivler'de tatilde olan Serenay Sarıkaya, yıllar sonra yaptığı bir paylaşım ile gerçeği ortaya çıkardı.

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, yer aldığı bazı dizi ve filmlerde seslendirdiği şarkılarla dikkat çekiyordu. Serenay Sarıkaya, Gülben Ergen'in geçtiğimiz yılın son günlerinde yayınladığı 'Bu Benim Hikayem' şarkısının seslendirdiği videoyu paylaştı. 

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

29 yaşındaki oyuncu, "Kozasını yırtıp çıkanlara, yeniliklere kanat çırpanlara..." başlığıyla yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Bir 2015 tbt'si gelsin benden. O zamanlar üzerinde çalıştığımız bir proje için canımın içi Sezen bu şarkıyı oracıkta, benim gözlerimin önünde yazıp bestelemişti. Kendimden geçmiş bir şekilde onun yaratımını izlerken, ne kadar şanslı olduğumu, ne eşsiz bir şeye şahit olduğumu düşünüp hayret etmiştim... Stüdyosuna girip şarkıyı hemen söyleyivermiş, kan ter içinde çıkmıştım dışarıya, acaba beğenecek mi diye...

Şükür ki gözlerimin içine bakarak beğenisini dile getirdi ve hayatım boyunca unutamayacağım bir anım olmuş oldu onunla... Bu kayda tesadüf eseri ulaşınca dayanamadım sizinle paylaşmak istedim. İyi dinlemeler."

İŞTE SERENAY SARIKAYA'NIN KENDİ SESİNDEN 'BU BENİM MASALIM'

 

YORUM YAP
YORUMLAR