SERDAR ORTAÇ 'SAHNE İSTANBUL'DA AÇIKLADI: AYAĞIM BASTIĞI SÜRECE SAHNEDEYİM

OTORİTELER TARAFINDAN ‘AVRUPA’DA BENZERİ YOK’ ŞEKLİNDE DEĞERLENDİRİLEN ‘SAHNE İSTANBUL’DA BİR KERE DAHA SERDAR ORTAÇ FIRTINASI ESTİ.

Otoriteler tarafından ‘Avrupa’da benzeri yok’ şeklinde değerlendirilen ‘Sahne İstanbul’da bir kere daha Serdar Ortaç fırtınası esti. 

 

650 kişilik mekandaki programa çok yoğun talep olunca ‘Sahne İstanbul’da hiç boş masa ve stand kalmadı.

 

Serdar Ortaç’ı dinleyenler arasında gençlerin yanı sıra orta yaşta çok sayıda konuğun bulunması da dikkat çekiciydi. Hande-Erdinç Acar, Murat Cevahir, Nedim Keçeli gibi seçkin isimler de ön masalarda yer alıp, ünlü sanatçıyla eğlence gecesine katılanlar arasındaydı.

 

BVS Group’un sahibi olduğu ‘Sahne İstanbul’un son teknoloji ses ve ışık sistemi, Serdar Ortaç’ın birbirinden güzel şarkılarıyla buluşunca, Etiler’de bir kere daha doyumsuz bir eğlence gecesi yaşandı.

 

Sahnede birbirinden çarpıcı açıklamalar yapan Serdar Ortaç şarkı aralarında sık sık kendisini can kulağıyla dinleyen hayranlarına takıldı. Ardından da; ‘Cem Yılmaz gibi oldum bende’ dedi.

 

Birbirinden oynak şarkılara imza atan, bazen dans grubuyla bazen tek başına müziğin ritmine ayak uyduran Serdar Ortaç; ‘Annem 84 yaşında hala göbek atıyor. 43 yaşımdayım, 10 yıl sahne hayatından uzak kaldım. 10 yıl önce buradaydım, 10 yıl sonra da buradayım. Ayağım yere bastığı sürece sahnede olacağım’ dedi.

 

Sanatçı sigarayı da bıraktığını belirterek, “Miami’den dönüşte elektronik sigara aldım ve artık sigarayı bıraktım. Artık hiç içmiyorum” şeklinde konuştu.

 

‘Yaz Yağmuru’, ‘Kısmet’, ‘Adam Gibi’ şarkılarını peş peşe söyleyen ünlü sanatçı, “Bazen kendi kendime ‘nasıl yazdım bu şarkıları’ diye soruyorum.” dedi ve ardından sordu:

“Sizde beğeniyor musunuz, seviyor musunuz şarkılarımı ?”

Salondan büyük alkış kopunca, “Bende sizleri çok seviyorum. Tüm şarkılarım sizin için” diye cevap verdi.

 

Sahne İstanbul’da Serdar Ortaç ile eğlence gecesi sabahın ilk ışıklarına kadar sürerken ünlü sanatçı tam 3,5 saat sahnede kaldı ve şarkı söyledi. Serdar Ortaç önümüzdeki Cuma akşamı da ‘Sahne İstanbul’da program yapacak.

 

BVS GROUP

(GÜNAY RESTAURANT-

NOSSA COSTA-

SAHNE İSTANBUL-

CLUB VİVON-

PAYSAGE-

NANNA-

MEMNUNİ-

BY BALIKÇI-

YENİKÖY İSKELE

RESTAURANT-

BALIK NOKTASI-

SAİT EFENDİ’LER-

VASSİBA

YAPIM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ-)

BASIN  DANIŞMANLIĞI

YORUM YAP
YORUMLAR