Seda Sayan'dan çok sert cevap: Siz kimsiniz ki bana 'fakirleri aşağıladı’ diyorsunuz?

Geçtiğimiz günlerde 'Fakir gelin istiyorum' sözleriyle çok konuşulan sanatçı Seda Sayan, kendine yapılan eleştirilere çok sert cevap verdi.

Seda Sayan geçtiğimiz günlerde 'Oğlum Oğulcan'ın fakir bir kızla evlenmesini istiyorum' demişti. Oğulcan ise annesine "Neden böyle bir açıklama yaptığını bilmiyorum ama ben aşık olduğum kadınla evleneceğim" şeklinde yanıt vermişti.

''Ben fakir olduğumu söylediğim için fakire ‘fakir’ diyorum''

Seda Sayan, gelen tepkiler üzeri bir açıklama yaparak " Ben fakirleri aşağılamadım" dedi. 
İşte ünlü sanatçının sözleri: Önce benim açıklamam yanlış anlaşıldı. Ben oğlum ‘fakir kızla evlensin’ dedim. İnsanlar ‘fakirleri aşağılıyor’ dedi.O zaman dizilerdeki isimleri de değiştirin ‘Zengin Kız Fakir Oğlan’ diye diziler var. Ben fakir olduğumu söylediğim için fakire ‘fakir’ diyorum. Ben fakirlikten geldiğimi anlattığım için ‘fakir’ diyorum. Ben çok fakirlik yaşadığım için 'Çocuğum fakir bir kızla evlenirse onun da ailesine faydası olsun' dedim. Neyi beğenmediniz anlayamadım yani.

Siz kimsiniz ki bana 'fakirleri aşağıladı’ diyorsunuz?

Kimseye de bir şey beğendirmek zorunda da değilim. Bu sosyal medya olmadan önce ne yapıyordunuz, klavye delikanlıları. Bunlar benim umurumda değil, ben fakirliğini bugüne kadar geri plana atmamış, inkar etmemiş, gecekondu çocuğu olduğumu söylemiş bir kadın olarak bunları söyledim. Siz kimsiniz ki bana diyorsunuz 'fakirleri aşağıladı’ o zaman ben kendi kendimi aşağılamış olurum.

Adamın bir faydası olsun!

Ben hala gönlü çok fakir bir kadınım. Oraları unutmadım çünkü hala oradaki gecekondudayım. Oğulcan tabi ki de aşık olduğu kızla evlenecek ama inşallah fakir bir kıza denk gelsin de aşık olsun. Ne var bunda bir anne olarak dilediysem, dileyemez miyim böyle bir şey? Adamın bir faydası olsun!

(En ilginç magazin haberlerini anında öğrenmek için instagram'daki @bilalozcannofficial ve @bilalozcancom hesaplarımızı da takip edebilirsiniz)

YORUM YAP
YORUMLAR