Şarkıcı İzel, o mucize yöntemle 15 kilo inceldi!

90'lı yıllarda Türk Pop Müziği'nin en başarılı isimlerinden olan İzel yeni şarkılarıyla sevenleriyle buluşuyor. İzel'in şarkılarının güzelliği kadar fiziğindeki değişim de çok konuşuluyor...

Bilal Özcan yazdı: "Fahriye Evcen'in yaptığı çok yanlış!" TIKLAYIN

İzel, bir kaç yıldır üst üste aldığı kilolardan sonunda kurtulmayı başardı ve yeniden eski güzel fiziğine kavuştu...

Müzik sektörüne seslendirdiği hit şarkılarla yıllardır damga vuran ünlü sanatçı İzel, "Kendiliğinden Olmalı" isimli yeni albümü ve verdiği kilolarla gündemden düşmüyor. 

Son dönemde hızla kilo veren ünlü sanatçı, zayıflamasının nedeninin mide ameliyatı olduğunu iddia edenlere sitem etti ve ekledi: ‘Mide ameliyatı ile zayıfladığımı söylüyorlar. Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil.

Öncelikle sağlık açısından böyle bir şeye asla kalkışmam. Ben 2020 ile anlaşma yaptım. Müzikal anlamda üretmeye devam ediyorum. Sanat hayatımın en güzel yılının 2020 olacağına inanıyorum.’ dedi.

Zayıflamasının sırrını sahneye, sevenlerinin karşısına çıkıp şarkı söylemek olduğunu vurgulayan usta sanatçı, sahnede çok mutlu olduğunu ve mutluluğun da kendisine enerji vererek zayıflamasında etkili olduğunu belirtti. İzel, ‘Beyin gücümle kendimi zayıf olduğuma inandırdım ve böylelikle kendimi rahatlattım.’ diyerek bu konudaki spekülasyonlara noktayı koydu.

Başarılı şarkıcı İzel zayıflamayı aklına koyduğunu ve çok isteyerek bunu başardığını anlattı.

Sevgilim Olsa Bağırarak Haykırarak Söylerim!

Geçtiğimiz günlerde Hakan Verbiç ile sevgili olduklarına dair haberler çıkan İzel bu iddiaları da yanıtladı. Genç şarkıcı Hakan Verbiç ile dost olduklarını ve kendisinin bu değişiminde Verbiç’in büyük katkısının olduğunu sözlerine ekledi.

“Hakan benim hayatımdaki en iyi dostlarımdan biridir. Aramızda aşk yok. O benim canım arkadaşımdır. Eğer sevgilim olsa, hayatımda aşk olsa asla saklamam. Bağıra çağıra herkese ilan ederim.” şeklinde konuştu. 

YORUM YAP
YORUMLAR